Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ochranné brýle
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. říj 2017 11:38:13 
Offline

Registrován: čtv 12. říj 2017 11:27:17
Příspěvky: 1
Beetle píše:
Všechny uzavřené singly se mlží..... některé víc, nekteré méně.
Nezapomeň, že takovéto brýle jsou užívány převážně proti prachu (fouká), nebo jedeš autem (klimoška, větrák), nebo při střelbách (stojíš). Ne, že s tím vlezeš do lesa, kde je vysoká vlhkost, celej uřícenej sebou flákneš do vlhké trávy..... Jsme holt tlustá a potící se prasata.... smiř se s tim _green_ (samozřejmě vyjma mě, já jsem Kočičí Princ _bu_ )
Jestli má někdo jinou zkušenost, rád se nechám poučit, ale budu chtít zodpovědět pár otázek. _by_


Možná by stálo za to zkusit nějaký pracovní. Taky se dají sehnat nějaký uzavřený na pásku, nárazy vydrží v pohodě a většinou se nemlžej. Tak nějak se počítá s tím, že při práci se s nima budeš potit. :) Jednou jsem si seznal v tomhle obchodě jedny na airsoft, ale nejsou uzavřený. Na druhou stranu slouží dobře, tak bych se nebál zkusit i uzavřený.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ochranné brýle
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. říj 2017 12:12:22 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
No jo, ale airsoft ti takovéto otevřené zpravidla z očí neshodí, u paintballu je v případě přímého zásahu dost pravděpodobné, že půjdou dolů, nahoru, do strany a druhá kule již do očíčka a to nepočítám střepiny z první kule, které se taky umí jedovatě zakousnout :) Jasně, že i na paintballu se občas vyskytnou exoti, co takovéto mají (že Skavene _debil_ ) Ale je jen dílem náhody, že se ještě nic nestalo a upřímně - po takových lidech se mi nechce ani pifat. V tom mají sofťáci výhodu.... _bk_
Uzavřený pracovní, ale lehčí, jsem zkoušel jednou. Opřené o pařez ze tří metrů. Pěkně se rozlétly do té naší krásné, české, střediskové krajiny.... :)

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz