Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Nový příspěvek Napsal: stř 12. led 2011 9:37:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Tantal píše:
Beetle píše:
Kujva fakt dááánke EU! _at_ Nyní již nelituji času, kdy počas referenda o vstupu do EU jsem vyspával každotýdenní opičku, páč bych tehdy volil PRO _bash_ (...a to není pouze tento malicherný důvod mé lítosti nad součásti ČR v EU)


A to já zase lituji, že jsem se dovolenkoval ve státě mimo EU, páč jsem byl rozhodnutý volit proti (už tenkrát jsem jako správný paranoik tušil, kam to dojde). _berserker_


Klíďo si nadávejte na EU, ale tohle se týká našich pánů poslanců. Clo sice jde do "společného" v rámci společného trhu, ale DPH a limity pro jeho výběr jsou čistě na domácích politicích. Clo může na dané věci tvořit 3-7%, DPH znáte- 20%. Takže se spíše ptejte koho a jak jste volili v současných parlamentních volbách.

Takže navrhuji získat někoho v Polsku (do Německa nelze posílat zbraně) a zjistit tamní situaci.

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: úte 01. bře 2011 22:36:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 19:39:27
Příspěvky: 402
Bydliště: Praha - východ
mam tedka info ze soudruzi z ciny zdrazili vse o 15% coz se drive ci pozdeji dotkne i nas, pac prodejci si tech 15% od huby neutrhnou a zdrazeni by melo byt prevazne plosne vsude drive ci pozdeji

_________________
kdyz reknu ze neco udelam tak to udelam a neni potreba mi to pripominat kazdy pul rok.

N/A


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: sob 05. bře 2011 22:35:49 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Nazdar fešáci.

Chci se podělit o zkušenost s nákupem zboží z Ebay-e a jeho následní dopravou do ČR. Doufám, že to někomu pomůže.

Vyhrál jsem jednu z aukcí na Ebay-i,ale ouha,prodejse zasílá pouze po USA.
No nic. Zboží bylo za 190,- doláčů a doprava po USA za 20,- dolars. Suma sumárum 210 dolars.

Použil jsem službu CZ-Ebay.CZ, kde hlavní výhodou je, že přeposílají balíky do ČR. Podobných služeb je více.
Registrace zdarma.Dobíjení kreditu po intetnet bankinku (VISA card). Rychlé a komfortní.
Hmotnost balíčku 18 lbs, cena cca. 1750 kč. Ani málo,ani moc.

Zboží mě přišlo do 7 dnů a co je nejdůležitější PROZATÍM BEZE CLA!!!
Od 1.4. to bude jinak.
Obdobně pořídili i kluci z mého týmu, kde cena zboží byla za 240 dolars a taky beze cla a DPH.

Tak neváhejte a jestli si chcete něco koupit, tak si to kupte. Čas kvapí.
Jestli jsem někomu pomohl, jsem rád. Zbytek to asi zná a mají podobné zkušenosti.


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz