Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pát 09. bře 2012 13:59:28 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
Rajko píše:
Na to už ale lze říct jen jediné, Kdo jsi bez viny, hoď kamenem.

jsi mi to vzal z huby :-).
ja uz bych to nepitval!

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: sob 10. bře 2012 16:43:15 
Offline

Registrován: pon 17. led 2011 23:33:31
Příspěvky: 22
Uf, no hlavně abychom s vaničkou nevylili i dítě. Nehodlám zabřednout do nesmyslných debat a přesvědčovat někoho o ničem (není myšleno osobně).
K tomu musí každý dospět sám.
Zkouším, kolik lidí vnímá problém stejně jako já (my). A kolik lidí je schopno a ochotno tuto věc aktivně podpořit v diskusi a ideálně i osobním příkladem.

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 0:24:10 
Offline

Registrován: úte 29. bře 2011 19:58:44
Příspěvky: 110
Dzordzo píše:
Uf, no hlavně abychom s vaničkou nevylili i dítě. Nehodlám zabřednout do nesmyslných debat a přesvědčovat někoho o ničem (není myšleno osobně).
K tomu musí každý dospět sám.
Zkouším, kolik lidí vnímá problém stejně jako já (my). A kolik lidí je schopno a ochotno tuto věc aktivně podpořit v diskusi a ideálně i osobním příkladem.
No uz jsem to tady jednu psal jestli nechcete jen prudit tak ukazte zajimavou hru podle vasich pravidel a jdete prikladem ale tim ze budete prudit bez konstruktivniho navrhu se odstavite na vedlejsi kolej a nikdo vas nebude brat vazne.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 2:57:45 
Offline

Registrován: úte 29. bře 2011 19:58:44
Příspěvky: 110
Rajko píše:
Dzordzo píše:
Uf, no hlavně abychom s vaničkou nevylili i dítě. Nehodlám zabřednout do nesmyslných debat a přesvědčovat někoho o ničem (není myšleno osobně).
K tomu musí každý dospět sám.
Zkouším, kolik lidí vnímá problém stejně jako já (my). A kolik lidí je schopno a ochotno tuto věc aktivně podpořit v diskusi a ideálně i osobním příkladem.

No uz jsem to tady jednu psal, jestli nechcete jen prudit, tak dejte dohromady nějakou zajimavou hru, podle vasich pravidel a jdete prikladem, ale tim ze budete prudit bez nějakého konstruktivniho navrhu se odstavite na vedlejsi kolej a nikdo vas nebude brat vazne.


PS: kritizovat umí každý, ale jít příkladem jen opravdový borci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 9:14:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Taky bych řekl, že zlomit přepálené úsťovky bude moci jen tým, který bude všem nakopávat prdel s ÚR pod 300fps.
Když si půjde borec se 400fps opakovaně odpočinout na mrtvoliště, aniž by někoho trefil nebo vůbec viděl, začne se starat i o další faktory hry než je daleký dostřel _ei_

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 11:11:08 
Offline

Registrován: pon 05. bře 2012 11:30:23
Příspěvky: 5
Přijde mi docela odvážný zkoušet nasměrovat MP komunitu někam, kam dávno nechce (na MPF probráno na 7mi stránkách fóra). Ale, mám pro tebe dvě řešení:

1. vybírat akce kde je omezená úsťovka
2. dát se na speed

Víc nepomůžu.

Musím za sebe říct, že doufám, že se už na žádný akci nepotkáme (viděl jsem Vás jednou na buldočích dolech). Nevím jak bych zvládnul poslouchat tvoje výplody o nebezpečí UR v reálu.

Není to nic osobního, jen mě podobná individua co se snaží vnést někam (kde o to dokonce nestojí - viz MPF) trochu toho "spravedlna" neskutečně iritujou.

ps. sem jeden z těch špatňáků s přehulenou úsťovkou


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 12:53:54 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
No 7 stánek jsem v rychlosti nenašel,ale může bejt.
Něco k souvislosti ÚR,přesnost,bezpečnost... Je tam celé vlákno. Někdy to sklouzne k bezpečnosti,ale některé info je zajímavé.
http://forum.military-paintball.cz/view ... t&start=30


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 12:59:57 
Offline

Registrován: pon 05. bře 2012 11:30:23
Příspěvky: 5
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=707

rok 2007 a myslím, že nikoho nepřekvapí, že většina těch prskalů hraje dneska 300+ fps


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 13:01:38 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Díky.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 21:45:00 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
ničitel píše:
rok 2007 a myslím, že nikoho nepřekvapí, že většina těch prskalů hraje dneska 300+ fps


Díky za připomenutí. Je třeba se ale trošku zamyslet, proč tehdejší "prskalové" dnes hrají s 300+ fps, ačkoliv jejich názory zde prakticky znova zazněly. Stačí si přečíst názory oněch (o kterých pravda skoro se 100% jistotou dnes vím, že ÚR neřeší), a jsme tam, kde jsme (nebo tedy alespoň názory) byli (pro češtináře - ne názory, ale lidé :) ).

I tito zmiňovaní, kteří se dnes rekrutují z řad týmů na uzavřených akcích, se cítí(li) být hendikepováni - tzn znevýhodnění tím, že zpoza stromků nedostřelí na své protivníky (většinou podstřelování), narozdl od protivníků, povolili uzdu své vášně a úsťovky. Je to ale začarovaný kruh, který nemá konce. Možná do prvního zmrzačení, následného zmedializování a potom - ví Bůh.... (sám bych opravdu nechtěl být přítomen na akci s příjezdem sanitky, mimo tedy zlomenou nohu nebo otravu alkoholem :) ) Jinými a zjednošenými slovy - kdyby všichni měli stejné podmínky - co se v tomto případě ÚR-tedy bezpečnosti o které se tu bavíme, týče, pak by nebylo co řešit. Jen neschopnost taktiky dané skupiny, kterou přechc**a druhá skupina.
Mě osobně by jenom zajímalo, jaký byste zaujali postoj k tomu, kdyby se vážně (nedej Allah, Bůh) něco stalo. Koho byste, byť jen ve své mysli, obviňovali? Toho kdo střílel, nebo toho, kdo měl masku, kterou mu střelec prostřelil?

Byť trajektorie kule většiny kvérů při 290+ fps stojí za vyliž číču, stále se, zvláště nováčci honí za vyšším dostřelem. Co je první ovšem na snadě? Úsťová rychlost. Že jsem souhlasil s Dzordzem ohledně tématu, neznamená, že s ním souhlasím ve všech detailech. Ne že bych byl komunista, co se vlastnických práv k neuzavřeným a neoznačeným pozemkům týče, ale zastávám názor, že pokud neškodím majiteli (tzn nepoškodím, nedělám bordel na jeho pozemku atd), pak bych měl mít právo přes jeho pozemek alespoň "přejít".

Mimochodem - nevím, proč si "ničitel" nedal svůj nick stejný jako na militárku. Byla by hnedle lepší a zřetelnější komunikace _kamo_ , ale respektuji jeho důvod, a nechám ho v anonymitě.

Stále a furt mi nikdo neodpověděl, proč mají být kulomety vzhled reálu (viz jiné téma), a proč se mají dovažovat k reálným vahám.

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 22:29:48 
Offline

Registrován: pon 05. bře 2012 11:30:23
Příspěvky: 5
O anonymitu mi nejde :D Rád se i představím. Registroval sem se v afektu na daný téma :)
Takže sem Bobr z týmu Two Towers a doporučuju přejít na šachy, tam budete v bezpečí.

Pro jistotu dodám, abyste neházeli všechny členy TT do jednoho pytle kvůli mejm názorům, jen mě to po těch letech přijde směšný. Za ty roky sem neviděl jakékoli zranění očí způsobené způsobené vysokou ÚR, jen jelita (osobně mám pár jizev, ale to i z gunů splňující Váš 300kovej limit).

Častějc se člověk zmrzačí vlastní iniciativou (zdravím bohouška aka škvarek roku 2011, případně přezdívka co se nechytla - grinch :)

Takže jiné řešení než se vyhýbat hrám, kde není omezená úsťovka neznám. Dzorzo tu píše, že si chce v klidu zastřílet a zahrát paint bez toho aby přišel k úrazu. Prosím, máme tu woodsball, akce na komerčních hřištích, kde máte jistotu bezpečné ÚR, v neposlední řadě i speed, nebo dokonce superuber real airsoft. Osobně si ale myslím, že na podobných akcích přijdete k úrazu mnohem dřív, než na takovém našem vyvedení.

K tomu, že se čeká až se někomu něco stane, je úplně mimo. Dneska si lidi hrajou jen v brýlích (v letních měsících mezi ně občas patřím) a to i takovejch co bych nevzal ani na kolo.

Trošku mám strach jak tenhle příspěvek vyzní, ale věřte, že sem ve skrytu duše dobrák a nijak špatně to opravdu nemyslím, jen je na čase, aby hráči řešili jiný problémy.


Bobr


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 22:50:25 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Nikdo nehází nikoho do žádného pytle, naopak jsem rád, že toto forum jde napříč různými týmy a názory jejich členů. Od toho to je Forum, aby se zde diskutovalo.
Měl-li jsi potřebu se vyjádřit, fajn a tím lépe pro ostatní, kteří třebas tápou, nebo je zajímají názory ostatních. Které to nezajímá, nezdržují se čtením tohoto tématu :)

Bavíme se tuo věcech, se kterými se setkáváme při MPB a o kterých máme potřebu podiskutovat. Není nic horšího, než přijmout myšlenku stáda, jenom kvůli tomu, že to všeobecně zažitý fakt a div ne precedens stáda. Alespoň já si vážím lidí, kteří dokáží diskutovat na úrovni a dokáží obhájit své názory. Nemusím je přijmout za své, ale měl bych je pochopit. Jestli ne, tak buďto jsem vůl, nebo mi je někdo řádně nepodal :)

Ty sám, Bobře, bys smysl a odůvodněnost této rozpravy měl vůči svým dalším mimopaintballovým aktivitám pochopit, už jen filosoficky.... _ei_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 23:02:11 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
pravidlo ke kulometům je aby každý neběhal po lese s rádoby kulometem (např. MR1 s dvoustovkovym zásobníkem), normální zbraň s padesátkovym zásobníkem zadnou výhodu nema, tak se musí kulomet něčím znevýhodnit, tak to teda chápu ja.

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 23:39:35 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Ono Mulo je tady totiž i nakousnuto i téma jak vypadá "normální" zbraň.... normální pěchotní kulomet má totiž i zásobník a to většinou zespodu nebo boční podávání _debil_ (když se tedy přenesu přes BREN, DP M26 /Děktarjev/ a spol.... :D ) Ale i tak, by už i tyto kulasy by měly splňovat pravidla MPB kulometu, když ho chceš tak použít..Tzn přepravní schránky na munici, tzn dva lidi na přenos atd....... Why?!!!

Otázka zní, proč kulomety musí vypadat reálně, s reálnou vahou, tedy se kterou se lidi musí tahat (a většinou dle pravidel dva kvůli munici), narozdíl od "normálních" zbraní, které mohou vypadat jak chtějí, hlavně když nejsou čevené, modré, nebo stříbrné... :) To bylo takové zakousnutí do jiného tématu MPB...

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: ned 11. bře 2012 23:45:43 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Ale abych nebyl je dle názorů tak moc offtopic, líbí se mi myšlenka zmiňovaná na militárku (Tracker, Alf?) uspořádat akci se zbraněmi pouze se spodním podáváním. To by byla hra KURVA FIX , ale to si zatím nikdo netroufl... pokud vím .... _metal_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz