Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pon 12. bře 2012 0:07:27 
Offline

Registrován: pon 15. lis 2010 14:17:09
Příspěvky: 72
Původně jsem se k tomuto tématu nechtěl ani vyjadřovat, protože mě ze samé podstaty mého názoru na tuto problematiku přijde úplně irelevantní.
Nicméně když už jsem se prokousal těmi šílenými monology, citacemi, grafy a tabulkami (ty mám obzvláště rád) cítím vůči sobě jistou morální odpovědnost zde něco zanechat pro ostatní (stejně jako horolezec když vyleze nějaký velký kopec).
Můj názor na tuto problematiku a myslím, že vyplynul i z této diskuze je: Pokud organizátor akce neomezí přístup hráčů s přehulenou ú.r. a nějací jiní hráči (nebo skupiny hráčů) s tím mají problém můžou zcela svobodně omezit svojí účast na této akci.
Toto je pouze můj názor nikomu ho nevnucuji a ani s nikým o něm nebudu zde debatovat protože tímto příspěvkem přestávám toto téma sledovat…. Dokážu čas trávit i užitečněji, třeba škrábáním se na vajíčkách.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pon 12. bře 2012 0:14:13 
Offline

Registrován: pon 17. led 2011 23:33:31
Příspěvky: 22
Asi jsi mě nepochopil (nepřečetl) úplně přesně. Vidím problém ve dvou rovinách.
Rovina fér hry: zkus si (mi) odpovědět na otázku: proč střílím >300 ? Třeba se pletu a ty mě z omylu vyvedeš, ale podle mě je vzorová odpověď : v určitých situacích, a jej jich hodně, je prima dostřelit dál než soupeř. Může taktizovat jak chce, než se on ke mně přiblíží na jeho dostřel, bude třikrát po něm. Tohle mě bude bavit tak dlouho dokud bude dost terčů, které nedostřelí. Až budeme všichni 350+ hra začne najednou být stejná !! jako při 300- , protože taktičtěji vybavené týmy začnou opět s přehledem vítězit a já budu muset řešit co dál aby zase na mě nemohli. Taktiku pilovat nebudu, radši něco vymyslím. To, že můžu soupeře nablízko zranit neřeším. To, že porušuji zákon neřeším už vůbec. Až se rozdělí MP komunita na soft a hard playery, tak mi nevadí, že bude najednou na větších akcích cca půlka hráčů.
Legislativní rovina: (vjezdy, parkování, cizí pozemky, vybírání vstupného,…) V civilizované Evropě a USA se nikde nehraje takhle intenzivně „na divoko“ jako tady. Takže je otázkou času kdy dojde k vážnému zranění, požáru,… a bude šmitec. Každá taková událost se policií vyšetřuje a až se zjistí, že si tady určitá komunita přizpůsobuje zákony podle svého, tak klidně můžeme čekat, že si podle kalendáře akcí na třeba MP udělá policie podle regionu malou akci. Vyberou nějaký pokuty a budou za hvězdy. Je něco snadnějšího ?? Co tedy chceš ? Chceš hrát dva roky hardcore a aby nás pak začali honit policajti jako čtyřkolkáře, technopártysty,…….
Tak si prosím tě odpověz a pak přemýšlej jakou komunitou se oháníš a kam ji chceš nasměrovat ty. Vše v dobrém !! Pokud to každý nepochopí sám, nemá cenu něco vysvětlovat a argumentovat. Tak jako každý přizná zásah, tak by měl dodržovat i jiná pravidla úsťovku, hrát střízlivý, používat správné ochranné pomůcky,..…… Já to soudit nebudu, ať to řeší komunita, ale hlavně pořadatelé a týmy !!
Díkes všem diskutujícím !

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pon 12. bře 2012 0:16:45 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Cuba: Škoda času čtením Cubo Tvého irelevantního příspěvku, protože jsi neřekl v postatě nic přínosného, ze VŠECH přispívajících děláš kretény a vše to málo podstatné, co jsi zopakoval, bylo již zmíněno, nehledě na to, že Tě nikdo nenutil číst toto téma.

Cítíš tu nepříjemnou pachuť, kterou ve mě zanechal Tvůj příspěvěk? Nic ve vzlým...

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pon 12. bře 2012 0:18:33 
Offline

Registrován: pon 17. led 2011 23:33:31
Příspěvky: 22
Cuba píše:
Původně jsem se k tomuto tématu nechtěl ani vyjadřovat, protože mě ze samé podstaty mého názoru na tuto problematiku přijde úplně irelevantní.
Nicméně když už jsem se prokousal těmi šílenými monology, citacemi, grafy a tabulkami (ty mám obzvláště rád) cítím vůči sobě jistou morální odpovědnost zde něco zanechat pro ostatní (stejně jako horolezec když vyleze nějaký velký kopec).
Můj názor na tuto problematiku a myslím, že vyplynul i z této diskuze je: Pokud organizátor akce neomezí přístup hráčů s přehulenou ú.r. a nějací jiní hráči (nebo skupiny hráčů) s tím mají problém můžou zcela svobodně omezit svojí účast na této akci.
Toto je pouze můj názor nikomu ho nevnucuji a ani s nikým o něm nebudu zde debatovat protože tímto příspěvkem přestávám toto téma sledovat…. Dokážu čas trávit i užitečněji, třeba škrábáním se na vajíčkách.


Už jsi takovou akci viděl ?? Dík za názor a veselé velikonoce !!

_________________
Obrázek


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pon 12. bře 2012 15:04:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Řekl bych, že se tu bavíme o hrozbách, které sice nenastaly, ale nastat mohou.

První z nich je zranění způsobené přehulenou ÚR, které by se prostřednictvím našich "strážců demokracie" mohlo medializovat a souviset tak s druhou hrozbou, která by byla pro náš koníček fatální a tou je silné omezení, případně zákaz naší formy paintballu v ČR, tak jako je tomu v jiných evropských zemích.

Osobně mě přehulená ÚR tolik nevadí, pokud o tom všichni na akci včetně organizátora víme, není to boj v budovách a pokud na mě borec s takovou zbraní nestřílí na pět metrů, což se mi bohužel také občas stává, kvůli našemu akčnějšímu stylu hry. Naštěstí jsme si tím ještě nezpůsobili problémy s médii a hlavně politiky, ale apeloval bych na každého, DÁVEJTE BACHA, ať nám naši adrenalinovou zábavu ti eurojoudové nezakáží, díky.

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pon 12. bře 2012 19:00:59 
Offline

Registrován: pon 05. bře 2012 11:30:23
Příspěvky: 5
add. Rovina fér hry a dostřel
tak tohle ani nebudu komentovat, protože bych dostal ban po 2 dnech na fóru

add Legislativní rovina
nelegální akce byly (zažil jsem i párkrát myslivce, policajty, dokonce i nějakej ten požár), jsou ... a budou


Tohle jsou má poslední polínka do ohně v tomhle tématu bez ohledu na násl. reakce, jelikož sme se zase dostali do trochu jiné roviny než je řešení ÚR. Trochu mi to připomíná téma karabiny, kde se pomalu přecházelo k ÚR a najednou jsme u nějakých rovin "fér" her a legislativy. Možná záměr, možná ne. Ale po pravdě, mi to je jedno.

Hodně zdaru


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: pravidla úsťové rychlosti
 Nový příspěvek Napsal: pon 12. bře 2012 21:04:05 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Předpokládám, že se dokážeme bavit na slušné úrovni a bez nějaké zášti a nevraživosti. Tu potkáváme v běžném životě dostatečně. :((
Jak psal Tantal, až se toho chytne nějaký mamrd z Evropský komise,tak budeme po sobě leda tak plivat kousky vaty a místo granátu práskat papírové pytlíky.
Takže někdy u piva a mířidla.
beer


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Obsah fóra » Nordic Area » Technická sekce


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz