| Nordic Area http://forum.nordicarea.cz/ | |
| Pochlastání a oslava Vítězného února. 17.2.2018 http://forum.nordicarea.cz/viewtopic.php?f=6&t=654 |
Stránka 2 z 2 |
| Autor: | GreenPop [ pát 09. úno 2018 15:11:03 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pochlastání a oslava Vítězného února. 17.2.2018 |
Tak si pro tebe přijedu sám až dorazíme druhý den ráno, co už budeme asi střízlivější, tak tě hodím domů sám. A babenku můžeš nechat doma spát.
|
|
| Autor: | GreenPop [ pát 16. úno 2018 8:47:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pochlastání a oslava Vítězného února. 17.2.2018 |
Zdar. Tak spycha dáme kolem 17:00 někde u Kildy na Kubáni?? |
|
| Autor: | mula [ pát 16. úno 2018 9:37:23 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Pochlastání a oslava Vítězného února. 17.2.2018 |
V 17h V Podskalí |
|
| Stránka 2 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |