Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Koš




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Nový příspěvek Napsal: úte 01. úno 2011 13:23:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Datum akce: 5.3.2011, začátek registrace v 8:00, konec 16:00
Typ akce: kontinuální MP
Místo: Javůrka - Loc: 50°03′58.00″N 16°01′11.00″E

Startovné:
Pro pokrytí pronájmu, provozních nákladů a malého dárku pro každého je startovné 150 Kč.

Časový Harmonogram:

Sobota 5.3.2010
8:00 – 9:30 – Registrace
9:30 – 10:00 – Nástup do herního prostoru
10:00 – Začátek scénáře
16:00 – Ukončení

Více informací na MP - http://www.military-paintball.cz/index. ... t&aid=1613

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: úte 01. úno 2011 14:59:55 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Přemýšlel jsem o tomto, ale za mě ne-e.... _zzz_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 14:24:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
To fakt nikdo nepojede? Podle dispozic se to kryje s Komínem, ale tohle jsou nebe a dudy... Pořád jsme chtěli jezdit na hááárdkóór military akce a když je příležitost, tak nejede nikdo...

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 14:29:49 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Na Syberii ne.


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 16:15:43 
Offline

Registrován: pát 19. lis 2010 7:33:15
Příspěvky: 124
Bydliště: Liberec
Já v tomto případě z rodinných důvodů preferuji akci kratší a v menší vzdálenost. Zatím je mi tolerováno 99% akcí a nechci toho zneužívat a bejt věčně v luftě...


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 17:46:17 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Tantal píše:
To fakt nikdo nepojede? Podle dispozic se to kryje s Komínem, ale tohle jsou nebe a dudy... Pořád jsme chtěli jezdit na hááárdkóór military akce a když je příležitost, tak nejede nikdo...


Podívej se na seznam akcí zde vyvěšených. Na skoro všechny já (krom této) osobně jedu. A je mi jedno, jestli jedu do Ralska a sám (Sklady, Boreček). Připadá Ti to málo? To nezmiňuji ani konec roku 2010 a Zborovy. Apokalypsa, Falcon atd.... Pročpak Tantale nejedeš na tyto?

Jestli někdo může vyčítat, tak jsem to bez výčitek já.... _eq_ ale nevyčítám, protože jestli někdo chce hrát, tak hraje. Kdo nechce, hledá výmluvy a toho nutit - a už vůbec ne přemlouvat - nebudu _ei_ Syberii vynechám, páč si chci odpočinout od scénářově náročnějších her. Ale odpočívám aktivně - paintballem - na akcích, kde se člověk může osobně seberalizovat a není jen kolečkem v mechanismu armády s velitelem :) Srandovně napsáno, nicméně prostě a jinými slovy - oddychovka...

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 19:03:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Beetle píše:
Podívej se na seznam akcí zde vyvěšených. Na skoro všechny já (krom této) osobně jedu. A je mi jedno, jestli jedu do Ralska a sám (Sklady, Boreček). Připadá Ti to málo? To nezmiňuji ani konec roku 2010 a Zborovy. Apokalypsa, Falcon atd.... Pročpak Tantale nejedeš na tyto?

Jestli někdo může vyčítat, tak jsem to bez výčitek já.... _eq_ ale nevyčítám, protože jestli někdo chce hrát, tak hraje. Kdo nechce, hledá výmluvy a toho nutit - a už vůbec ne přemlouvat - nebudu _ei_ Syberii vynechám, páč si chci odpočinout od scénářově náročnějších her. Ale odpočívám aktivně - paintballem - na akcích, kde se člověk může osobně seberalizovat a není jen kolečkem v mechanismu armády s velitelem :) Srandovně napsáno, nicméně prostě a jinými slovy - oddychovka...


Máš opravdu pocit, že to bylo míněno na tebe? _fh_
Pro mě je velká část vyvěšených akcí mimo realitu svou vzdáleností a tím, že jsem bohužel závislý na dalším hráči s autem. K většině akcí také připojuji svůj komentář pokud nejedu. Ostatní ale neudělají ani to... Nepočítám ty z nás, kteří jsme tu aktivní.

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 20:06:40 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Wéééll, sorry že to tak vyznělo útočně :) Trošku se mě dotkla poznámka ke Stalingradu v Benešově, tak jsem to jaksi globálně pojal osobně :) Sorry.... :X

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 20:18:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Beetle píše:
Wéééll, sorry že to tak vyznělo útočně :) Trošku se mě dotkla poznámka ke Stalingradu v Benešově, tak jsem to jaksi globálně pojal osobně :) Sorry.... :X


V pohodě pánko šéf _metal_

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 20:33:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 23:50:29
Příspěvky: 791
Bydliště: Milovice
To kjávo, to je ale pjůsejový téma. Hlavně žádný pjasájny a nadávky :D .
Btw. každý jezdí na akce,jak mu to práce a rodina dovolí. V praxi by nebyl problém být každý víkend na akci, ale pak nemám vůbec čas na rodinu, kterou přes týden moc nevidím.
Věřím, že všichni jsme rozumně uvažující lidé, kteří argumenty a důvody těch druhých nemají důvod zkoumat natož zpochybňovat.

_________________
Nejdřív střílí a pak se ptá...


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 21:03:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Vtip je v tom, že se tu na fóru chytí leda ti, co chodí hrát a pravidelně sem lezou.... takže no problema _kamo_

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 22:21:53 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Přesně jak píšeš generále.... plně se s tímto názorem ztotožňuji a rozhodně nemám jakýkoliv sebemenší problém s lidmi, kteří se starají a podílejí na dobré věci _kamo_

Musím trošku sebekriticky říci, že se u mě začíná objevovat trošku frustrace z toho, že z tak velké a pospolité armády NA jezdím na akce téměr sám. Nikomu nic nevyčítám. Sám osobně, jsa absolutně bez jakýchkoliv závazků, nemusím řešit, jestli si vyberu mít po ptákách (kozách :) ) nebo po paintu. Chápu, že tatíkové rodin mívají i občas jiné starosti, než co si o víkendu vemu na sebe :D

Prostě a jednoduše řečeno - mám o víkendech pokokot času, který můžu buďto prochlastat, nebo progamesit u kompa, nebo tělo potýrat brzkým sobotním ranním vstáváním a pak hraním si na vojáčky, ať je venku -20st. C., nebo +40st. C.....

Volím paint a baví mě to čím dál více a tím více poznávám, že se mám co učit a trénovat, a tím více jsem schopen tomu obětovat..... a to, že na akci jedu sám, už pro mě není nikterak za překážku, protože člověk na akcích už po těch letech vždycky zná někoho "cizího", s kým si může pokecat..... když chce.... když nechce, tak si hledí svého a prostě plní úkoly, které jsou na jeho bedra ve hře naloženy. Mimochodem - přestal jsem kouřit, protože abych vyběhnul ze zákopu dvacet metrů, zapadl do druhého zákopu, a když po mě velitel skupiny chce, abych ještě přeběhl další čtyři metry, a nožky mě neposlouchaly - to je už důvod k zamyšlení..... _ei_ (Dr. Martens toto taky nevyřeší _ei_ )

Totok jen jako vysvětlení mého postoje, který se někomu může zdát nesmyslný, nebo přílišně radikální. A tak to prostě radikální je, protože si to ještě můžu dovolit..... _al_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 23:07:22 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Hehe. Začal jsem kouřit,protože jsem začal jezdit na paint. _by_ _by_ _by_ _bash_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 23:17:37 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Tak si třeba o tom někdy pokecáme, až ti budu dávat umělé dýchání po uběhnutí 200 metrů.... :D

Joke volové.... :)

Paint jde brát jak chcete. Buďto můžete jít jako terminátoři, kteří nepopoběhnou, nezalehnou, nedělají prudké pohyby a "maximálně dostanou kuličkou" a jsou vyřazeni, nebo to můžete brát jako osobní výzvu. Já se nechodím "angažovat" na squash, tenis, nebo jiné nesmyslné sporty, kde se bezúčelně plýtvá energií :) Radost mi dodává pouze lov, a jak praví klasik - neexistuje nic lepšího a více adrenalinovějšího, než lov na člověka.... _ei_ Je to sice "simulovaný lov", ale prakticky je to měření sil a schopností. Pakárna, co? Ale je to tak..... _bk_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: čtv 17. úno 2011 23:28:44 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Já ti to někdy vysvětlím. Mám naběháno v nadprůměrný rychlosti do konce života.


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Koš


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz