Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 200 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: ned 29. kvě 2011 18:39:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
http://www.danielvavra.com/photos/bojov ... -iii-23478

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: ned 29. kvě 2011 19:29:36 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
A přidávám krátký film z produkce Indy corp. "Čekání na Rajka" :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZpqWaZSVrHw

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: ned 29. kvě 2011 20:49:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 20:26:50
Příspěvky: 159
Bydliště: Brandýs nad Labem
Servus všem.
Díky za včerejšek.Myslím že jsme odvedli dobrou práci.Bylo to na pohodu.Ještě teď mám nohy jak konve ale zase s odstupem času to beru že jsem udělal něco pro zdraví a hejbal jsem se.

_________________
Naší ctí je věrnost-Wiking Division



Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: ned 29. kvě 2011 21:49:09 
Offline

Registrován: úte 29. bře 2011 19:58:44
Příspěvky: 110
Ještě jednou děkuji za parádní spolupráci (menší ukázka :) http://zidas35.rajce.idnes.cz/PAINTBALL ... G_0346.jpg ) a doufám, že se vám s náma hrálo stejně dobře jako nám.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: ned 29. kvě 2011 22:36:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. bře 2011 14:01:42
Příspěvky: 28
Pěkný modrý trenky Rajko :D :) _metal_

_________________
Tipmann Pro/Carbine, 18" Milsig Marksman, ripclip, kolimec... taky T9.1 Ranger a zase kolimec, bombičky, prašifky... taky ňáký maskáče, wječná chuť na pifko a ták....


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 5:31:07 
Offline

Registrován: úte 29. bře 2011 19:58:44
Příspěvky: 110
JJ ještě že jen trenky a ne moje krásné a chlupaté pozadí :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 5:54:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
A další várka:
http://www.czkartel.cz/fotoalbum/akce/b ... #photo_913

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 5:56:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Rajko píše:
JJ ještě že jen trenky a ne moje krásné a chlupaté pozadí :D

To už by bylo na povstalce trochu moc, ne? :-)

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 7:44:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Mrkněte pánové na proběhlé akce, měli byste se tak dostat i na profil akce, komentáře apod.
http://www.military-paintball.cz/index. ... t&aid=1663

Za mě to byl jeden z nejsilnějších zážitků poslední doby!! Noční akce v neznámém prostředí, kdy jsme se orientovali opravdu jen podle palby, světel kolimátorů a světlic nepřítele byl správný adrenalin před nadcházející celodenní bojovou akcí.
Pískovna je parádně členěná, škoda, že ochranáři postupně zpřísňují pravidla...
Po prvním střetu nepřítele a odrovnání Bohouše maskovaným sniperem aniž by to zaznamenala jeho "ochranka" byl svižný začátek a bylo jasné, že protivník není žádný nováček a že nám povstalci nedají nic zadarmo.
Doprovod následné kolony bojových vozidel v čele s BVP byla lahůdka. Kulové pumy, nástrahy a přepady ze zálohy nás drželi celý den v neustálé pozornosti. Spoluhráči i protivníci byli výborní, jsem rád, že nás kluci pozvali a, že jsme měli možnost si po jejich boku myslím velmi důstojně zahrát.
Za mě se určitě moc rád zůčasním i příštího ročníku byť ten "svatební" byl letos nejspíše i poslední :)

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 8:21:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
No, já si myslím, že to ochranka sakra zaznamenala :D

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 9:09:58 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
A zde ještě pár fotek o symbióze :)
Komentář: Rajko: "Potřebuju abyste obsadili ty břízy tam nahoře..." :) Obrázek

Nahoře "u bříz" na pokraji smrti....
Obrázek

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 9:32:14 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
To si pamatuji... Bylo to poté, co jsem se doplazil nahoru k břízám a za mnou přijela lokomotiva Bobull, která poté ještě deset minut mohutně oddechovala :D :D :D

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 10:11:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Dovoluji si to poopravit, první na kopci byl Green a druhý já :-)
Ta lokomotiva s křečema byla až později při pochodu na povstalecký tábor :D

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 14:49:19 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Tak konečně jsem se dostal k tomu něco spíchnout :)

Začnu noční akcičkou, která se mi líbila úplně stejně, jako hlavní hra následující den.
Člověk už hrál desítky her s různými scénáři, různými úkoly a za různých podmínek. Ale noc každé akci přidá na nevšednosti a navíc - úkol ukořistit soupeři předmět jeho ochrany za podmínek pokud možno žádného střílení - za to se už platí měnou - jménem adrenalin :) . Člověk se sám mohl přesvědčit, kterak jednotlivé smysly se navzájem za těchto podmínek nedokáží "dohodnout" a například máte pocit, že soupeř, který vám div nedýchá na masku nevědouce o vaší přítomnosti, se vám vizuálně jeví daleko dále, než ho dle sluchu předvídáte, zatímco se snažíte vydechovat co nejpotišeji, neboť plazením a adrenalinem vybičovaný mozek a organismus si žádá více kyslíku, než mu ho stačíte dodávat. Nepopsatelné pocity jsou, když v černo černé tmě zahlédnete v před sebou tušeném křoví na zoufale malý okamžik malý červený bod a na malou chvilku se zamyslíte jestli jste viděl dobře. Po malé chvíli se to opakuje a vaše nepříjemná domněnka, že na Vás někdo odtamtud míří skrze kolimátor, se potvrdí. Ležíš bez hnutí a bojíš se vydechnout a s nepříjemným pocitem si uvědomuješ, že ležíš od soupeře maximálně tři-čtyři metry a vzájemně na sebe míříte. Přemýšlíš jestli o tobě ví, nebo nemá ani páru.....nebo jen čeká, doufaje že ti potupně bude moci strčit hlaveň mezi žebra?! :) Po době, která se zdá několikanásobně delší než opravdu je, se soupeř dle rozkazu stahuje na jinou pozici, na které byl nahlášen poplach. Černou noc mezitím rozsvěcují světlice, které dopadají kousek od vás se specifickým tichým cinknutím hliníkového pouzdra s padáčkem dopadajícího na štěrk. Následují je jejich věrné kamarádky - kulové pumy, které okamažitě dopadají a vybuchují ve směru hlášeného poplachu a pobíhajících povstalců s baterkami.
Konečně se můžeš postavit, trošku se srovnat a zorientovat.... pokračuješ (konečně! :) ) jako Homo Sapiens kupředu, než narazíš na rojnici zuřivě prostor pročesávajících povstalců, kteří svou přítomnost se nesnaží nikterak maskovat. Zjišťuješ, že postupují směrem od tebe, tedy jsi jim přišel do zad. V očích se zajiskří a bujná fantazie si hned vykreslí pár pověstných vyvedených Brněnských skalpů na tvém opasku _ei_
Vidina lehké kořisti ti zatemňuje mozek a ty drze div neběžíš za nimi. Už je máš pár metrů na mušce, už si vybíráš koho a čekáš na vhodnou konstalaci co nejvíce soupeřů pěkně seřazených na odstřel, když se v té chvíli otáčejí o 180 stupňů, neboť došli na konec herního prostoru. Okamžitě padáš na zem a píďalkovatými pohyby se snažíš zavrtat do houští. Zjišťuješ, že tvoje "záchranné" roští je tak řídké, že by těch asi 6 protivníků, kteří jdou přesně tvým směrem, muselo před sebou ťukat bílou hůlkou aby okolo tebe prošli bez povšimnutí.....
Siluety se blíží, baterky ti čím dál tím častěji a déle svítí přímo do ksichtu.... vzdálenost odhaduješ tak na 5 metrů.... nedá se nic dělat a rychle několikrát po sobě mačkáš spousť. Nějaké světlo zhasíná a kdosi zařve "JAUT" :) Nemám čas se radovat, okamžitě využívám nastalého zmatku a beru do zaječích. Čekám smršť kulí, která mě složí k zemi ale k mému překvapení mě žádná z těch pár vypálených netrefuje. To mi zvyšuje faktor drzosti a v běhu se v půlkruhu otáčím zpět, doufaje, že mě k lovu vyprovokovaný soupeř přejde a já dokončím původně zamýšlené dílo :) Bohužel byť jsem soupeře oběhl celkem úspěšně a možná i nepozorován, vběhl jsem přímo mezi dva zakempené obránce, kteří mě svou křížovou palbou přibili k zemi. Mou přítomnost nezapoměli hned "naprášit" zuřivé skupince na kterou jsem si původně brousil zoubky a která mi asi svého padlého soudruha nechtěla dát zadarmo. Ta rychle změnila směr a z rychle blížících siluet jsem si vybral dvě, které nebyly z mého pohledu kryty větvěmi a rychle po dvou kulích na každou z nich vystřelil........a pak mě už jen obklopila bílá tma......


K hlavní hře:
Za celou svou dosavadní několikaletou PB "kariéru" si nepamatuji takto fyzicky náročnou akci :) Ve třetí čtvrtině hry na mě fakt přišla krize, která už dost nahlodávala mou bojovou morálku a při pohledu na jakékoliv návrší, které jsme měli prozkoumat, ale hlavně k němu vůbec dojít, mě obléval smrtelný pot a ve svalstvu na nohách mi už necirkulovala krev, ale snad čistá kyselina mléčná :) Na motivaci taky nepřidalo vědomí a předešlé zkušenosti, že když už člověk nějaký ten kopec s vypětím všech sil zdolá, tak z prvního (ne)možného roští ho přilétnou přivítat prašivky, a to s takovou radostí a vervou, že leckteré oko navštívených nezůstalo suché a o dojetí z radosti nad setkáním nemůže být řeč :) Není divu, když většina kvérů používaných na této akci o doporučené úsťovce slyšela jen z vyprávění a v kombinaci trojlístku (ÚR)x(voskovky)x(vrozený sadismus některých jedinců střílejících takto ze tří metrů) = zázrak že to všichni přežili a počet očí a zubů odjíždějích byl snad roven počtu přijezdivších _debil_
Když jsem viděl na militárku fotky z minulé BP, tak jsem si říkal "kterej saďour je chudáky nahnal i do řeky si promáčet střevíčky" :) Teď po vlastní zkušenosti - bylo to po fyzické stránce to nejpříjemnější co mě za ten den potkalo :D

Trošku škoda, že bojová technika nebyla i podporou (a občas oporou :) ) průzkumákům, ale to nic neubralo na faktu, že všichni, jenž mají aktivně s touto taškařicí něco společného ze strany organizace, mají můj obdiv. Nevím kdo všechno za tím stojí a nechci jmenovat, abych na někoho nezapoměl. Organizovat takový moloch a snad bez jediné postřehnutelné chyby - to zaslouží úctu a uznání! _metal_ Snad jen jedinou výtku bych měl. Já vím, že se jedná hlavně o paintball, ale ta fronta na pivo byla občas délkou času nedůstojná :) Tedy občas pokaždé, když jsem v ní stál :) Ale zas na druhou stranu - pivo bylo skvělé a i ceny lidové.

Na závěr patří spešl díky Rajkovi že si nás vzal pod křídla a my se mohli této skvělé akce zúčastnit!!! _thankyou_ Pokud bude možnost, tak mi bude ctí se zúčastnit dalšího ročníku.... _metal_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bojova patrola 28.5-29.5
 Nový příspěvek Napsal: pon 30. kvě 2011 15:47:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
A konečně i můj fotografický příspěvek:
http://tantal.rajce.idnes.cz/Bojova_Patrola_2011_27.-29.5.

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 200 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz