Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: pát 18. úno 2011 13:51:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. lis 2010 20:39:59
Příspěvky: 10
Bydliště: Nová Ves nad Nisou
Zdravím bojovníky musím vás zklamat mám pořád nemocného potomka,a žena jde do práce na noční a já jak víte jedu v neděli 8 ráno do Rakouska na lyže. Takže sice nerad a s velkou lítostí se omlouvám. _bash_ _thankyou_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: pát 18. úno 2011 14:10:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 18:53:27
Příspěvky: 43
Bydliště: Brandýs nad Labem
Tantal píše:
Chlapi, páč se Kuba nedostane teď k netu, tak jeden dotaz za něj - je možnost přespat?

Jinak bychom dnes měli poladit logistiku. Z Liberce jedeme já, Bobull, Fox, Jack, Cuba + Printer, DonDon, Uwe. Viděl bych to tím pádem tak na 2-3 auta. Zároveň bych se opět rád k někomu vetřel _ei_



odpověd pro Kubu, ano možnost je ale max 2 lidičky, byt je momentálně plný (mám moc nábytku) .).).)
p.s. ne nebude se likvidovat vaším pobytem, ne nepotřebuji ho rozbít.))))

_________________
ELITA JDE VŽDY VPŘED, JEDINĚ VPŘED
tým wolverines


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 13:48:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Přeposílám komentář od Ziďase (k vidění na FCB):
06.Eliminace 2011 (20.2.2011)
Lokace: Kirkúk, počadatel: W.G.N.V
Kilo mínus čtyři.......

Noční hra... v paintballovém světě jev ne tak moc častý. Jistě, během několikadenních military akcí se jede i noc, bojovali jsme jak na Železným trojúhelníku, Krvavé silnici, tak i na Vyvedení, čistokrevnou noční hrou by i střížovský turnaj v Ulici, ale tohle zavánělo něcím fakt ještě nepříliš osahaným. Nomluvě o nové lokaci, kterou jsme s Ankou v šest hodin večer směrem z Prahy jeli poznat.
A tak jsme se tmou dorazili do Nové vsi, vyslechli brífing který nám přikazoval zachránit dvě unesená rukojmí, zabezpečit předsunutý tábor, ve finále zabránit odpálení bomby a nasedli do transportního vozidla, které nás odvezlo na výcozí pozici, kde jsme byli vysazeni do tmy a pro nás neznámého terénu. A popravdě řečeno, mě to v tu chvíli bavilo čím dál tím víc.
Člověk se už něco nachodil ve formacích, držel perimetr, snažil se nešlápnout na nástrahu a naháněl teroristy, jenže tma a tichá noc tomu všemu umí dát jiné grády. Představte si to takhle – se svojí skupinou postupujete určeným směrem... opodál ticho přinese výbuch. „Hele Delta asi odpálila minu. Sakra!“ Skupina se zastaví. Zaujme bojové postavení. Zdá se že kus před váma bliklo nějaké světlo... automaticky namíříte tím směrem s vědomím, že jste mohli klidně přejít ukrytého nepřítele, který se teď chystá způsobit vaší skupině nějaké ztráty. „Nástraha... před námi je nástraha. Pyrotechnici jí musí zneškodnit!“ Skupina stojí. Přemýšlíte, jestli spustit palbu. Nechcete plýtvat municí, máte jen 30 ran. A k tomu jeden život. Na celou akci. Pyrotechnik nástrahu zneškodnil a jde se dál. V dálce před vámi vidíte záři. Oheň. Jasně, první tábor, který je třeba dobýt a zabezpečit. Skupina se děli na tři oddíly. Postupujete kolem lesa. Tábor najednou máte jako na dlani. Víte, že jít k ohni je hovadina, že světo z vás udělá ideální terč. Vedle vás na stromě visí oběšenec, pod stromem zhroucená postava s vyhřezlými vnitřnostmi. Málem jste do nich šlápli. V provizorním stanu kousek od ohně sedí jeden z rukojmých. Nehybně. Je podminovaný. Bylo by blbé, kdyby zemřel, má další informace. Pyrotechnici budou mít páci... ale nejdřív je třeba tábor zabezpečit. První střelba. Jeden terorista je rozstřílen na hadry. K táboru dorazila obchvatem i druhá skupina. Kulka mě kousla do ramene. Řvu: „Medik!“ Jsem ovázanej vidím záblesk baterky, pravděpodobně v místech, odkud po mě stříleli. Rána, a další mrtvola... bohužel naše. Zastřelil jsem vlastního. Zasraná tma.
To samé „Zasraná tma“ si samozřejmě říkala i Anička ve snaze něco nafotit. Nenafotila nic. Když tedy nepočítáme těch pár foteček přepálených bleskem, které zmáčkla ve chvilkách klidu, po obsazení tábora potvrzené vypálenou světlicí. Od té chvíle se začal odpočítávat čas určený k nalezení zbytku teroristů, kteří se chystali odpálit bombu. 80 minut v nichž jsme se přesouvali přes otevčený prostor, čistili vyvýšeninky s remízky a ve finále dobývali kopeček se zbytkem nepřátel, který se mnohdy bavil odpalováním slušně velkých náloží.
Ano, byla to malá, nenápadná, uzavřená akce o pár lidech a pár hodinách, ale ve finále mě bavila více než dost. Ocenil jsem, že kluci z W.G.N.V si fakt dali s přípravou záležet, jednoduchý scénář měl hlavu a patu a o zbytek se postarala tma a představivost. Stejně tak byli hodně v pohodě kluci od Wolverines se kterými jsme spolu s Pavlem Dubnem (ten mi o akci řekl a domluvil pozvání na ní, za což mu velký dík) a Rajkem bojovali.
Tahle akce mě vážně bavila a potvrdila mi, že kromě takový ten hlavní military proud ve kterým se my všichni, co se známe, máme rádi a bojujeme spolu na velkých, větších, mnohdy i menších hrách, většinou na známých místech (toto byla po dlouhé době nová lokace, kterou jsme s Aničkou navštívili), existují i další, kteří k barevným válkám přistupují s nadšením a invencím. A to je ještě víc fajn, než byla tato povedená noční hra.Zobrazit více
Od: Military Paintball Magazín

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 14:18:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Pěkný článek.
Za sebe bych chtěl klukům ještě jednou poděkovat za výborně připravenou akci. Chvili jsem ji sice srovnával s minulou Eliminací na sněhu, ale s postupující dobou musím říct, že ta letošní měla taky své kouzlo a že mě místy bavila ještě o chlup víc _metal_
Noční detonace, které se nesly tmou po odpálení několika nešťastníky tomu celému dávaly fakt dost akční atmosféru. S pyrotechnikem Cubou, kterého jsem měl za úkol krýt jsme párkrát lezli i po čtyřech, abychom nic neodpálili :)
Ještě, že se po přechudu pole zasekl kulomet našich teroristických nepřátel, protože, ten by nás na tom místě asi pěkně vyškolil.
Za celou hru jsem vypálit jen 4 rány, ale jak už bylo psáno mnohokrát, když je správná atmosféra, líbí se mi to víc než bezduchá pifanda s 200 ránama na kolo.

Už se těším na další Eliminaci !!

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 14:43:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 18:53:27
Příspěvky: 43
Bydliště: Brandýs nad Labem
http://mamlin.rajce.idnes.cz/2011-02_ELIMINACE_KIRKUK/
ZDE ODKAZ NA NETŘÍDĚNÉ FOTO.)

_________________
ELITA JDE VŽDY VPŘED, JEDINĚ VPŘED
tým wolverines


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 14:55:45 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Ušáčku Mamlinečku - mohl bys prosím pár povedenějších foteček uploadnout rovnou na militarko?

Já toto uploadovat nebudu, páč to nemá žádnou vypovídající hodnotu a je to spíše pro prdel.... :) Přepněte si do FullHD


_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 15:24:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 20:55:42
Příspěvky: 174
Bydliště: W.G.N.V
tak všem díky a někdy zase... _cc_

_________________
mistr čr 85 v lezení po stromech
jen dvě věci jsou na tomto světě jisté - smrt a daně


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 18:00:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 20:55:42
Příspěvky: 174
Bydliště: W.G.N.V
tak jsme dnes odpoledne měli malouh dohru za účesti PCR a nějaké aktivní paní s pejskem, které se zdálo, že se u ohniště pořádal nějaký satanistický slet _kat_ _debil_ _debil_ ...
no vše vyřešeno ku spokojenosti a alespon jsme našli Bobulovo PMR
ALLAH AGBAR!!!!!!!! _berserker_

_________________
mistr čr 85 v lezení po stromech
jen dvě věci jsou na tomto světě jisté - smrt a daně


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 18:02:45 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Tož předně i zadně díky VELKÉ všem, kteří se podíleli na zajištění této akce. Až na pár zásahů shůry, které naštěstí neměly větší větší vliv na kvalitu hry, vše běželo jak na drátkách. Snad jen málo RUMu se podepsalo na bojové morálce Allahových stoupenců :D Nicméně i tak jsme ty nevěřící psy bili co jsme mohli _metal_

Pouze dodatečný spešl thanks patří:

Jiřinovi Bobullinoffovi díky za rozpravu při briefingu. Sic nějaká ta chybka, která by v reálu implementována změnila trošku styl hry, tam byla, nicméně takhle "z voleje" s málem informací (které byly potažmo rychle sděleny) a styl prezentace - smekám! Také díky za copy and paste informací Jirky Ziďase pro NON-facebook friends _debil_ _thankyou_

Mamlinovi za dodatečný upload fotek na militárko - jinak samozřejmě viz ad1.

V neposlední řadě patří díky všem těm, jenž se, jak verbálně, tak psanou formou, vyjádřili ve smyslu kladného hodnocení akce. To je přátelé to, co nás žene dál a díky čemu vidíme, že ta tuna ztráveného času nad vymýšlením, plánováním, laděním, rozdělováním, sháněním a vyráběním a samozřejmě i vynaložením prostředků, že to vše má smysl........

Kolektíf Bandera, Hombre, Mamlin, Kaštus, Beetle

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: ned 20. úno 2011 18:16:44 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Bandera píše:
tak jsme dnes odpoledne měli malouh dohru za účesti PCR a nějaké aktivní paní s pejskem, které se zdálo, že se u ohniště pořádal nějaký satanistický slet _kat_ _debil_ _debil_ ...
no vše vyřešeno ku spokojenosti a alespon jsme našli Bobulovo PMR
ALLAH AGBAR!!!!!!!! _berserker_


Trošku mě zaráží, že panička s nějakým ku*do lízalkem nevolá policisty když vidí, že se tam pálí kabely (které dozajista se volně povalují po lese) a rozebírá něco, co očividně rozebírající nestavěl, potažmo neslyší bordel šukající mládeže.
Tomu se říká zasraná iniciativa!!!! Navrhuji paní veřejně delegovat na Řád vzorné STBačky, popřípadě na udělení ceny Uvědomělý Občan Uličního Výboru!!!! Ti také viděli a hlásili jen to, co se jim hodilo do krámu...... _at_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: pon 21. úno 2011 15:22:17 
Offline

Registrován: pon 15. lis 2010 16:34:15
Příspěvky: 27
Bydliště: Nová Ves
Beetle píše:
Bandera píše:
tak jsme dnes odpoledne měli malouh dohru za účesti PCR a nějaké aktivní paní s pejskem, které se zdálo, že se u ohniště pořádal nějaký satanistický slet _kat_ _debil_ _debil_ ...
no vše vyřešeno ku spokojenosti a alespon jsme našli Bobulovo PMR
ALLAH AGBAR!!!!!!!! _berserker_


Trošku mě zaráží, že panička s nějakým ku*do lízalkem nevolá policisty když vidí, že se tam pálí kabely (které dozajista se volně povalují po lese) a rozebírá něco, co očividně rozebírající nestavěl, potažmo neslyší bordel šukající mládeže.
Tomu se říká zasraná iniciativa!!!! Navrhuji paní veřejně delegovat na Řád vzorné STBačky, popřípadě na udělení ceny Uvědomělý Občan Uličního Výboru!!!! Ti také viděli a hlásili jen to, co se jim hodilo do krámu...... _at_


Si představ, že jdeš takhle s pejskem na procházku a najednou vidíš v lese oběšence a celého od krve. Ta musela ale zdrhat-no třeba se to roznese a už tam radši nikdo nebude chodit s bordelem a dělat neplechu.

_________________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa Hanz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: pon 21. úno 2011 15:39:01 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Hanz-NV píše:
Si představ, že jdeš takhle s pejskem na procházku a najednou vidíš v lese oběšence a celého od krve. Ta musela ale zdrhat-no třeba se to roznese a už tam radši nikdo nebude chodit s bordelem a dělat neplechu.



"Neznámí satanisté o víkendu v lese poblíž obce Čakovičky brutálně umučili a oběsili několik místních sociálně slabších sběratelů kovů. Hrůzný čin ohlásila sběratelka Jolana Ščuková, která šla ve 3 hodiny ráno náhodou kolem."

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: pon 21. úno 2011 15:46:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 23:50:29
Příspěvky: 791
Bydliště: Milovice
Všem kdo se podíleli na přípravě letošní zimní varianty ELIMINACE moc děkuji za nevšední zážitek, který jak pevně doufám, vydrží do následujícího ročníku.
Noční akce jsou jedinečné a každá má svoje neopakovatelné kouzlo. Všem kouzelníkům od WGNV a Wolverines, kteří ji pro nás "obyčejné" bojovníky připravili, patří velké díky !
Škoda, že jsem přes vysokou hladinu adrenalinu při osvobozování rukojmího nemohl ocenit němé účastníky (strašáky) naší akce. Až z Mamlinových fotek bylo vidět, jak věrohodně vypadali.

RESPECT !!!

_________________
Nejdřív střílí a pak se ptá...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: pon 21. úno 2011 19:45:08 
Offline

Registrován: pon 15. lis 2010 16:34:15
Příspěvky: 27
Bydliště: Nová Ves
Tantal píše:
Hanz-NV píše:
Si představ, že jdeš takhle s pejskem na procházku a najednou vidíš v lese oběšence a celého od krve. Ta musela ale zdrhat-no třeba se to roznese a už tam radši nikdo nebude chodit s bordelem a dělat neplechu.



"Neznámí satanisté o víkendu v lese poblíž obce Čakovičky brutálně umučili a oběsili několik místních sociálně slabších sběratelů kovů. Hrůzný čin ohlásila sběratelka Jolana Ščuková, která šla ve 3 hodiny ráno náhodou kolem."



Teda Tantale to je scénář na krimi film :-) :-), jaké to bude mít pokračování?

_________________
Jak se do lesa volá, tak se z lesa Hanz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 19.02.2011 ELIMINACE ZIMA 2011
 Nový příspěvek Napsal: pon 21. úno 2011 20:45:01 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Volné pokračování jménem "Prznitelé pudlů".... _ei_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 61 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Český překlad – phpBB.cz