Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 203 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: ned 23. čer 2013 21:36:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 12:07:10
Příspěvky: 495
Bydliště: Světlá pod Ještědem
:) :D

_________________
Dum Spiro Spero
-------------------
www.podjestedi.info


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: ned 23. čer 2013 21:39:15 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
Super. Až dám dohromady fotky co fotil ci4, tak ještě něco přidám. Nemá ale počítač, takže to nějakou dobu potrvá :)

Jinak report dobrej, ale pokud něco nepřítel netušil o naší taktice, tak teď to ví přesně a pro příště nula překvapení :D Každopádně jsem se dozvěděl co se dělo a to je hlavní :)

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: ned 23. čer 2013 21:51:55 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Nic si z toho Kanáre nedělej. Já z toho, co Green píše, vím jen ten začátek do mého zásahu. Přemýšlím, jestli jsem byl na stejné akci, páč si nepamatuju žádný krleš do kopce :D Prakticky jsem jen chodil po lese sem a tam, občas pokecal s Prinťou, pak zalehl, přestřelováním se na 70m vyřadil ASI dva lidi a pak si šel dobít munici a vzduch na mrtvoliště. Takže další okno :)

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: ned 23. čer 2013 22:09:52 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Jo a abych nezapoměl: Upřímně a skutečně se omlouvám za svou osobu Kanárovkovi a CI4 za to, že při závěrečném focení jsem opravdu, a to dokonce přiznám, jsem si pod tíhou celého dne a hlavně předchozího večera + u auta svlíkajícího se Greena neuvědomil, že máme také +2 NA ušáky, kteří parkují jinde. Chtěl jsem foto ještě v mundůrech, tak snad pro příště poučení pro vás se nás i parkovně držet jako hovno košile a nesoukromničit opodál... gay

Jo a pánové - BYLO MI CTÍ S VÁMI HRÁT! Greenovi spešl dík velení a za dovoz/odvoz + to, že jsem se zpátky mohl válet ve voze jako mrož _zzz_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 7:28:16 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
drazí přátelé.

Díky,že jste fungovali jak měli. Dávali jste vzorný příklad všem dalším a strhli jste je k výbornému výkonu. Nebudu děkovat každému,ale každý z vás má být na co hrdý. Kdo nebyl,může litovat.

To,že jsem si něco pamatoval bylo způsobeno okamžitým zapsáním na papírek doma,jinak bych půlku zapomněl. Pak se to začalo zjevovat tak nějak postupně.
A krleš jsme dělali u toho srubu. Sapper se dostal alespoň k úpatí kopce.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 8:22:11 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
Fotku jsme oplakali, ale taky jsme tě potom dostatečně pomluvili a ci4 zařídí, aby ti někde dali botičku, takže v pohodě :D

Jinak mám potřebu se podělit o zážitek, že v poslední akci dne, kdy jsem byl se čtyřmi dalšími poslán slézt neskutečně prudkej kopec a ještě prudčí potom vyléz což jsem samozřejmě při pohledu na toto dostatečně oplakal, ale pak se do toho pustil - se nám podařilo po nešťastné ztrátě dvou hráčů dostat do zad nepřítele, který neměl tušení, že jsme dorazili. Hezky jsme zalehli a jelikož se nějací US otočili a šli čistit masky, tak jsme je všechny kolem nás nechali projít a pak se se vydali za nimi připraveni rozstřílet jim záda. No dva jsem dostal přičemž jednoho z krásných dvou metrů jelikož neměl tušení, že tam jsem. Pak jsem to dostal do nohy a o zbytek se postarali kluci.
Své podepsané foto k vytisknutí pošlu dodatečně

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 8:53:05 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Na lidi bez masky házíme granáty. OMG
To bylo nad tím srubem?? jo, to byl krpálek.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 8:59:04 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Beetle,četls to vůbec? Teď vidím tolik hrubek. Můžeš to dát do richtiku????


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 9:25:27 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
GreenPop píše:
Na lidi bez masky házíme granáty. OMG
To bylo nad tím srubem?? jo, to byl krpálek.


Nevím, zda to bylo s tím srubem. Byli jsme už zase víceméně pohromadě s trackerem a řešilo se, zda to slezeme všichni, ale usoudili jsme, že by to trvalo minimálně dvacet minut než by se to vylezlo. Takže se změnil plán a poslali tam jen nás pět, abychom škodili.

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 11:55:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 12:07:10
Příspěvky: 495
Bydliště: Světlá pod Ještědem
Také něco ze soudku polního ranhojiče: Poté co jsem byl "zmrdanej" naším velitelem, když jsem mu ochotně podával mapu, že k ní přiloženou buzolu nepotřebuje _an_ , jsem si hleděl jen svých úkolů. Na ně za nedlouho došlo. Krátce po této události jsme byli napadeni zezadu a já se kryjíc zadek schoval do bunkru. Odtamtud jsem chtěl pokračovat dál do bunkru výše umístěného, protože úkol zněl jasně: "Stáhnout se!" Ale Hydra coby polní velitel mi oznámil ať s nimi zůstanu jako medik _be_ . Palba tam byla fakt v tu chvíli hustá včetně dělbuchů KULAS , které byly pozdější záminkou k diskusi. Naši chlapci byli postupně vystříleni, až jsem tam zůstal pouze já a zapojil se, na místo nich, také do střelby. To jsem si ale užil. Byl to boj téměř muže proti muži, jen ty bodáky chyběly. Tam se mi podařilo sejmout 3 pistolníky, až jsem sám nevěřil tomu, jak to bylo snadné. To víte ranhojič :) Pak ale nastalo dlouhé ticho přerušované pískáním v uších, točil se se mnou celý svět, který se zabarvil do červena, a pak už jen nekonečný dlouhý tunel... a šlo se na mrtvoliště :(( . A pak jsem měl ještě dva světlé okamžiky z celého bojového dne a to, když jsem zachránil život samotnému Vladanovi obvázáním jeho nohy spojené s krátkou modlitbou za jeho brzké uzdravení :) a druhý, když měl CI4 za úkol od Vladana mě krýt, protože jsem jako medik velmi cenný, a běželi jsem okolo našich zalezlých střelců k raněnému přes hustou palbu. Když jsme se později s CI4 viděli, tak se mu prý po tom sprintu chtělo blejt. Tak jsem si řekl: "vida, hovno vydrží dneska ti mladí a krásní..." :X
Závěrem chci poděkovat za velení nejen Greenovi, který se opravdu činil jako velitel, a málo kdy zmizel z dohledu. To nebyla jeho chyba, jen jsem si málo hlídal svého velitele :D Ale hlavně bylo skvělé velení armády. Myslím tím ta stg. To, jak to bylo vymyšleno včetně té subordinace. To jak se to celé vyvíjelo, jak popisuje Green, to i potvrzuje. Jestli bych si příští rok mohl vybrat za jakou stranu, tak mi je jedno jestli za amíky nebo VC, ale hlavně pod Vladanem. A za sebe se přimlouvám, aby CI4 byl přijat do NA, protože se s ním dobře "chlastalo" _russian_ a tak bylo i na bojišti _kamo_

_________________
Dum Spiro Spero
-------------------
www.podjestedi.info


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 12:09:08 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
CI4 už v Nordice byl, ale jakožto Spooťák se neudržel stejně jako další členové tohoto týmu. Holt to jsou naše ultra-hártkór pravidla _kat_ Nicméně kdyby přislíbil, že se jeho účast na akcích obnoví, rozhodně bych nebyl proti _kamo_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 12:12:58 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
GreenPop píše:
Beetle,četls to vůbec? Teď vidím tolik hrubek. Můžeš to dát do richtiku????


Četl jsem to a během hodiny opravil ty nejzávadnější. Kdybych to měl dát do 100% formy, tak bych to musel celé přepsat, páč i stylistika dostává na prdel. Takže ty zbývající chyby (a že je jich tam furt dost a dost), jsem prostě už nechal. Takže buďto si to oprav, nebo nech bejt. Já už na to čas nemám. Asi začnu reporty uveřejňovat tak, jak mi je lidé pošlou, protože to je tak zkurvená práce, až mě z toho ráno bolí hlava. A to budete teprve žasnout :D

Mimo další byly v tomto nejlepší dva špeky u kterých jsem se fakt řezal. "Ve Slaveném" namísto "Ve Skavenem" a třešnička byla "Trecker od Altíků" ......... :D :D :D

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 12:21:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 12:07:10
Příspěvky: 495
Bydliště: Světlá pod Ještědem
Náhodou, já mluvit a psát tak slovensky jako Green česky, kde já bych byl a co bych býval mohl dělat :)

_________________
Dum Spiro Spero
-------------------
www.podjestedi.info


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 12:22:57 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Na svou obranu říkám,že jsem to psal na 3 PC.A to jeden má slovenské office 2003, jeden office "něco" a pak nějaké open. A jasně, že všude zapnuto automatické opravy.
A hlavně jsi to měl psát ty,jakožto naše administrativní pracovnice a HOLKA pro všechno.

Co se týče Ci4. Dveře má otevřeny a pravidla zná.


Naposledy upravil GreenPop dne pon 24. čer 2013 12:24:05, celkově upraveno 1

Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: 21. Června 2013 Apocalypsa 2013
 Nový příspěvek Napsal: pon 24. čer 2013 12:23:37 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Dyť říkám výše, že se to dá omluvit. Já do toho nešťourám.

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 203 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz