Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Nový příspěvek Napsal: pon 20. kvě 2013 10:07:40 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
Za mě také spokojenost. Myslím, že jste mi to moc nekazili a jistá sehranost vždy byla :)

Jediné zápory - kravál na začátku noční akce (kravál je vše co není naprosté mlčení) a to, že nám na konci byli přidávání hráči z armády, které jsme zastřelili. To bylo jako kdyby říkali "samy byste to nikdy nedobyli, tak půlka rmády půjde ještě k povstalcům a druhá půlka armády si půjde jakože lehnout, aby tam bylo volno.
Celkově ale ok akce. Jo a v divadle jsem neusnul, ale zaspal jsem a přišel o 15 min později na místo srazu :)

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: pon 20. kvě 2013 16:38:31 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Buď Kanáre rád, že ten "noční hluk" (který jsem teda mimochodem nějak nezaznamenal) nebyl způsoben námi. A Tvé brblání na moje cigáro - "Jen ať si pindá, my jsme na to zvyklí...." :D

A ohledně klíšťáků hlásim rovnou nulu. Až po prohlídce jsem si uvědomil, že to bylo zbytečné, protože všechna klíšťata v okolí Habartova, si Kilda sobecky odvezl domů... :)

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: stř 22. kvě 2013 13:11:26 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
Beetle nezapomeň se přihlásit u bohouše nebo rajka o odměnu za skalp jaroslava :-D:-D (jestli teda za něj nějaká odměna byla)

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: stř 22. kvě 2013 21:40:37 
Offline

Registrován: úte 29. bře 2011 19:58:44
Příspěvky: 110
mula píše:
Beetle nezapomeň se přihlásit u bohouše nebo rajka o odměnu za skalp jaroslava :-D:-D (jestli teda za něj nějaká odměna byla)

Coo že OMG ta vaše mánička si odstřelila vlastního nejvyššího a nejskvělejšího velitele :D :D :D
Noo tak to už si nějakou odměnu zaslouží, ale nejdřív to budem muset někde dobře prodat, aby bylo na odměnu _ei_ :D


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: stř 22. kvě 2013 21:43:08 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
My se tam stříleli všichni. Beetle Jaroslava, Pohani Mulu, Beetle kulovkou na Pohany,...


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: stř 22. kvě 2013 23:16:36 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. pro 2010 23:34:31
Příspěvky: 883
Nechci Beetla obhajovat ale slapani kopcu tam a zpet a stale dokola to se pak ten prstik klepe sam o sobe natoz na spousti. :-) :-)


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: pát 24. kvě 2013 20:41:29 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Sakra že já se vůbec zmiňoval.... Teď mám Mamlase 2013 přilepenýho na čele.... :)

Velitele Jaroslava jsem nestřelil napřímo, nýbrž jsem viděl skrze křoví, při škodící akci v táboře armády, stát někoho, kdo by tam neměl být (dle mého očividně nezdravého úsudku), takže jsem viděl jenom kanady. Zásah jako zásah, jsem si řekl, tak jsem tam prostě poslal tři výstřely. Že to byl Jarda, jsem si zjistil, až když se vracel. Proto jsem si furt pro sebe polonahlas brblal "kurva,kurva,kurva,doprdele,já jsem takový kretén!!!"... když se mě někdo optal "Co se děje?"

To jen tak na vysvětlenou, ovšem chápu, že střílet na "něco", čím si nejsem jistý, že je nepřítel, je čistý amatérismus
a toho jsem si vědom. Má chyba a Jaroslavovi jsem se dvakráte omluvil. Ale je mi jasné, že Nordica nezapomíná a neodpouští.... kor se soutěží o prestižní pohár Mamlas 2013 _debil_

Zase na druhou stranu - když jsme se potkali se zakempenými jednotkami Pohanů, a oni nám při úžasné viditelnosti a přehledu sestřelili naštěstí jen Muldu, který se opět chybně sral dopředu, tak jsme si díky chování vyfasovali přezdívku "agresivně se tvářící" jednotky... :D To je pocta, no ni? _ei_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Nový příspěvek Napsal: sob 25. kvě 2013 9:24:46 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
jo, máš pravdu! agresivní Nordicarea vytlačila Pohany :-D

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 158 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Nordic Area » Archív proběhlých akcí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz