Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: úte 29. říj 2013 18:27:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 12:07:10
Příspěvky: 495
Bydliště: Světlá pod Ještědem
P:Ty's byl v Japonsku?
K: Jo.
P: V Tokiu?
K: Jo!
P: Za gejšama?
K: JO!!!

P.S. Moc hezký ;)

_________________
Dum Spiro Spero
-------------------
www.podjestedi.info


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: úte 29. říj 2013 22:28:30 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
Printer píše:
P:Ty's byl v Japonsku?
K: Jo.
P: V Tokiu?
K: Jo!
P: Za gejšama?
K: JO!!!

P.S. Moc hezký ;)


gejši spíše v Kyotu, ale asi i v Tokiu by se našly :)

kuju

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: sob 02. lis 2013 12:01:30 
Offline

Registrován: čtv 25. dub 2013 17:09:07
Příspěvky: 124
Ale ale...
Kanárku kamaráde můj jediný -))
Copak tě to chytlo, že jsi se vydal do Japonska ?
Sólo dovolená nebo nějaká cestovka ?
Mám v plánu se jim tam ject podívat na jejich kopečky. Mám na ně celkem solidní reference. Tak sháním informace o cílové destinaci kde se dá. Zatím je 98% jen v ENG ty jsi pro mne první přímí zdroj v rodném jazyce...
Trochu to tu rozvedeme.
Děkuji -)

Wan-Chuan
KRLESS!!!


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: ned 03. lis 2013 19:08:42 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
Wan-Chuan píše:
Ale ale...
Kanárku kamaráde můj jediný -))
Copak tě to chytlo, že jsi se vydal do Japonska ?
Sólo dovolená nebo nějaká cestovka ?
Mám v plánu se jim tam ject podívat na jejich kopečky. Mám na ně celkem solidní reference. Tak sháním informace o cílové destinaci kde se dá. Zatím je 98% jen v ENG ty jsi pro mne první přímí zdroj v rodném jazyce...
Trochu to tu rozvedeme.
Děkuji -)

Wan-Chuan
KRLESS!!!


Sem se drbal na zadku, víc prachů se mi už pod postel a do matrací nevešlo, tak jsem si řekl proč ne Japonsko a dal si sólo dovolenou. Mrkni na japan-guide.com. Tam je snad všechno a i já angličtiny neznalý jsem se v tom zorientoval :). Co se týká kopců, tak ostrov Hokkaido určitě nezklame. Bydlel jsem tam např u naka-furano a tam to bylo krásné, ale jsou tam i další velice zuper rezervace. Když jsem si dělal přehled co bych chtěl vidět, tak na severo východě Hokkaida je oblast Abashiri. Tam to myslím bude hodně dobrý. Když mi to zacáluješ, tak ti budu klidně dělat průvodce :)))

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: ned 03. lis 2013 20:41:56 
Offline

Registrován: čtv 25. dub 2013 17:09:07
Příspěvky: 124
Tak přiznávám, že už to nějakou dobu studuju-) Tak na první nástřel bych se jejich N alpám radši vyhnul a dal bych si něco lehčího.
Mezi Tokyem a Kyotem je něco co sem dohledal jako Centrální alpy nebo taky Jižní alpy. Cestovatelsky o dost přistupnější hlavně co se týče zásobování -) V mém případě jde hlavně o vodu. jeden cestopis z Hokkaida byl po téhle stráce docela slušně drsnej -) Takové solidní přežití které nebylo plánované... Prameny vyschlé zaručené ledovce zakreslené v mapách nikde... atd..

moje představaje Tejdenek se motat někde v okoli Kobe (přece jen je to staré centrum japonska) pak na tejdenek nahoru do kopců a pak se uvidí...

Co RaylPass ? dělal jsi si?

Z fotek to vypadalo, že jsi byl s přítelkyní a někým s kým se znáš z Japonska

A penízky na průvodce nemám ) takže také to už plánuju jen jako sólovku... Max ve dvou pokud někoho zblbnu...
Kolega co mne do tohodle vlastně nakýbloval cuknul a radši šel studovat vejšku....
Možná jsem mu neměl prozrazovat svůj plán jak budu bydlet zdarma -) Chtěl jsem ho regulérně prodat za protislužbičku -) Holt to nemá bejt fešák doře stavěnej pěkně vybavenej a ještě k tomu blond -)))

Wan-Chuan
KRLESS!!!


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: ned 03. lis 2013 21:27:53 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
RaylPass jsem nedělal jelikož by se mi nevyplatil. Když mrkneš na hyperdia.com, tak to je takový idos a máš tam vše od zastávek, po cenu jak to jezdí. doporučuji si naplánovat cestu, pak projet ty spoje a podle toho zařizovat pass. Pas využiješ vlastně jen mezi městy a na shinkanzeny taky není, takže se nutně nemusí vyplatit. Já si jezdil s přestupama, poznal jsem víc život místních a ještě sem ušetřil :)

Byl jsem tam sám úplně nejvíc maximálně :)) Na fotkách možná jen pár kamarádů co jsem si nadělal po hostelech.

Pokud by zajímalo, tak jsem za komplet tří týdenní dovolenou dal 40000 Kč + cesta, jídlo, ubytování, suvenýry. komplet prostě. A ještě bych mohl ušetřit. Pokud si to dobře naplánuješ, tak se to dá udělat za dobrou cenu. To co jsem vše viděl bych měl s cestovkou tak za 250 000 Kč :D

Jo a pokud by byl zájem o mé dvacetistránkové vyprávění o mé dovolené, mohu poslat :D

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: stř 13. lis 2013 10:47:14 
Offline

Registrován: čtv 25. dub 2013 17:09:07
Příspěvky: 124
zdary -)
Dvacetistránkové povídání o dovolené a poznatcích BERU !!!!

RP zvažuju. (asi ano) v cestopisech je to tak 50/50 někteří co ho měly měli víc volnosti při dálkovém přesunu.
V tom co jsem četl byly na severu a bylo hnusně tak se přesunuly na druhou stranu a jenom to jim RP zaplatilo. tam se motaly tejden a pak se vrátily na sever...
Něco podobného mám také v plánu. Pokud mne místo předpokládaného "...dopadu..." mé maličkosti nezaujme prostě se seberu a pomašíruju jinam.,.
Pravda Hostely jsem nějak úplně vynechal.. to budu muset nastudovat...

Wan-Chuan
KRLESS!!!


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: pon 18. lis 2013 14:00:24 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
Wan-Chuan píše:
zdary -)
Dvacetistránkové povídání o dovolené a poznatcích BERU !!!!

RP zvažuju. (asi ano) v cestopisech je to tak 50/50 někteří co ho měly měli víc volnosti při dálkovém přesunu.
V tom co jsem četl byly na severu a bylo hnusně tak se přesunuly na druhou stranu a jenom to jim RP zaplatilo. tam se motaly tejden a pak se vrátily na sever...
Něco podobného mám také v plánu. Pokud mne místo předpokládaného "...dopadu..." mé maličkosti nezaujme prostě se seberu a pomašíruju jinam.,.
Pravda Hostely jsem nějak úplně vynechal.. to budu muset nastudovat...

Wan-Chuan
KRLESS!!!


Posílám text. Vytvářel jsem to čistě pro to, abych nezapoměl co jsem tam dělal, tak to brát s rezervou, ale třeba se něco užitečného dozvíš. - http://uloz.to/xN73A7Yt/cesta-do-japonska-doc

Pokud chceš mít cestu hodně volnou a přejíždět z jedné strany ostrova na druhou, tak RP asi nebude špatná volba. Já měl přesně naplánované kde kdy budu, takže jsem věděl, že za cesty dám např 8000 Kč a RP na dobu co tam budu by stál 12000 Kč.

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: pon 18. lis 2013 16:02:34 
Offline

Registrován: čtv 25. dub 2013 17:09:07
Příspěvky: 124
Rozumím začtu se do toho
Děkuji !!! ( ありがとう ) zatím ovládám jen pár znaků z Hiragany -)))

Wan-Chuan
KRLESS!!!


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: pát 22. lis 2013 15:32:09 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
WanChuan asi trošku zabloudil........ _debil_

http://usti.idnes.cz/v-chomutove-projel-ridic-hypermarketem-do-japonska-fxb-/usti-zpravy.aspx?c=A131122_2003239_usti-zpravy_alh

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: pát 22. lis 2013 16:01:03 
Offline

Registrován: čtv 25. dub 2013 17:09:07
Příspěvky: 124
:D :D :D

Jinak že nejsem duševně zdráv není žádné tajemství -)))

Wan-Chuan
KRLESS!!!


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NA ve světě
 Nový příspěvek Napsal: pát 22. lis 2013 16:16:58 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Ono abstinenti jsou vždycky podezřelí.... _ei_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz