Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 12:23:14 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Tak už to přátelé přišlo..... :O do emaillové schránky mi přistála faktura za naši doménu s hostingem ve výši 1.500,- (... těch piv :(( )

Ani se mi tak zatím nejedná o úhradu samotnou, ta chvilku počká, ale jako spíše o zamyšlení nad tím, kterak se vypořádat s lidmi, jenž jsme celý rok A VÍCE neviděli. A to mluvím nejen o členech týmu NA ( http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=tymy&tid=573 ), ale i týmy ve skupině týmů Nordic Area ( http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=skupiny_tymu&gid=27 ).

Myslím, že je nadevše jasné, že např. z týmu Wolverines, který je více méně jen seznamem jmen, protože aktivita je absolutně rovna nule, nemůžeme očekávat nějakou aktivitu, byť i jen spoluúčastí na provozu webu. A další týmy - absolutně totéž. Ze jejich strany není absolutně žádný zájem o dění nejen zde na Foru, ale ani o akce samotné.

Než nějaké týmy vyhazovat, navrhuji elegantnější řešení - vystoupit z armády Nordic Area a býti nezávislým týmem NA, kteří mají svou image, "kulturu", forum a spoustu dalších věcí, za které vynaložili mnohdy nemalé prostředky, (a tudíž nevím, proč by výhod měli požívat i ti co nepřispěli ani nejmenším) ale hlavně budou papírově jen za sebe bez obavy zneužití jména někým pro nás prakticky cizím.

Otevírám zde prostor debatě - zamyslete se nad tím, jestli máme obrazně i prakticky platit za ty, kteří už dávno hodili flintu do žita a jen se zapoměli vymazat a nám to alespoň sdělit.
Příspěvek je v otevřené sekci fora z důvodu (naivní představy o) možnosti vyjádření se všech členů stávající armády Nordic Area.

Event. anketa bude samozřejmě ve skryté sekci, protože se bude týkat možnosti volby jen členů NA.

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 18:44:33 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
já bych ze skupiny neodcházel, je to přece skupina NA a v této skupině je Vimpel a Spoot se kterými spolupracujem. Toto téma je na posezení _beer_

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 18:58:32 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Jenomže to není jen o těchto dalších dvou týmech. Navíc jsem zvědav, kdy se sejdeme v hospodě. Letos to nebylo ANI jednou. Ani z Barakundy, kde nás bylo dost, ani z jiné akce se nikam nešlo (a já bych jen kvůli tomuto taky nešel). Navíc tam určitě nebude tolik lidí, narozdíl od, Fora, kde si vše zde mohou přečíst a reagovat a nemusí se kvůli tomu jezdit 100km.
Nějaké odkládání něčeho, co jde vyřešit hned - to už tu bylo několikráte bylo a nijak to nedopadlo. Jenom spousta žvástání, velké plány, ale skutek utek, protože se to neudělalo hned a odkládalo se to že to někdy někdo udělá nebo že se to asi udělá tak nějak "samo"....... Nic se neudělá samo.

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 19:39:35 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. pro 2010 23:34:31
Příspěvky: 883
Jsem pro zamyšlení, určitě lepší i malý krůček než stagnovat na místě.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 20:02:07 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
Kilda píše:
Jsem pro zamyšlení, určitě lepší i malý krůček než stagnovat na místě.

ty vole, jsi to jsem napsal jak nějakej politik, takže člověk neví pro co by jsi byl pičo :). Bígl chce názor a ne chodit okolo horké kaše! _al_

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 20:11:17 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
Jinak bych týmy které nejsou aktivní odstranil za skupiny NA, a pokuď projeví zase zájem, tak šoupnout zpět. To samé i s lidma v týmu NA který se už na akci neobjevily rok o déle, dát do neaktivních a jestli začnou zase chodit, tak nebude problém je prdnout zase do aktivních. Jinak Beetle, mi chceš řict, že nebude pívo :O !?

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 21:32:51 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. pro 2010 23:34:31
Příspěvky: 883
Co to meles kdyz si to prectes poradne tak tam mas naprosto jasny nazor, neco s tim udelat, akorat ne konkretne. A jestly to chces konkretne tak jsem za 100% s nazorem Beetla a ne jako ty napsat tam picovinu aby jsi se nahodou nekoho nedotknul!! Ale to se bat nemusis protoze lidi o ktere jde stejne nechodi na forum.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: stř 14. lis 2012 21:39:08 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
Kildo nerozumím řeči tvého kmene _ahhh_ . Jakou píčovinu jsem konkrétně napsal!?

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: čtv 15. lis 2012 6:46:22 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. pro 2010 23:34:31
Příspěvky: 883
Ty tomu asi doopravdy nerozumis tak to sorry. Mel by jsi nejdriv pochopit o co jde a pak muzes psat svoje reseni.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: čtv 15. lis 2012 6:53:49 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. pro 2010 23:34:31
Příspěvky: 883
A Mulo reci meho kmene v zivote neporozumis protoze je to rec lidske rasy a to bohuzel neni tva opici.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: čtv 15. lis 2012 8:52:52 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. srp 2011 12:19:50
Příspěvky: 436
Já bych skupinu docela nerad rozpouštěl. Za mě samozřejmě hlavně kvůli spootům, kteří pravda nejsou na každé akci, ale když jsem si pročetl, kdo všechno ve skupině je, tak jsem usoudil, že mají přímo vzorovou docházku :).
Pokud tedy nechceme mít velkou skupinu jen papírově, tak odstranit týmy, které jsou naprosto neaktivní. Dá se předpokládat, že si toho ani nevšimnou (tím neříkám neinformovat je o tom).

Co se týká placení faktur za fórum, rozpočítával bych to asi jen mezi členy týmu NA a z ostatních vybral jen ty, kteří tu nonstop něco žvatlají :) Předpokládám, že nějakou statistiku, kdo se jak často přihlašuje můžeme získat.

_________________
Puška na kuličky, jako maj policajti vypadá, cca 27cm dlouhá, kulatá hlavěň, elektrickej zásobník, maskáče zeleno hnědý, plyn


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: čtv 15. lis 2012 11:54:02 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Ono mimochodem - nebýt účasti Spootu na posledních dvou akcích, tak bych dělal vše pro to, aby s nimi bylo naloženo jako neaktivními _kat_

Tvé argumenty jsou věcné, o tom žádná.
Samozřejmě by věc šla řešit i elegantně - aktivní jedinci, kteří by se cítili ukřivděni, či by měli touhu stát po našem boku, není problém je vzít do týmu NA a mají-li potřebu se vyčleňovat, pak by jim byla vytvořena skupina uvnitř týmu (jako nyní je skupina Wolverines, Keilerbande, WGNV a nezařazení - s čímž se také v brzké době něco udělá, ale o tom později)
Nemusím snad ovšem psát, že by se jednalo pouze o lidi, které známe a máme s nimi zkušenosti. Ne jako teď, kdy v armádě NA jsou lidi, které nikdo nikdy neviděl, ale kdyby se náhodou na nějaké akci zjevili, logicky a automaticky je máme mezi sebou se vším co to obnáší. A že spíše vidím negativa této věci, snad nemusím rozvádět.

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: čtv 15. lis 2012 20:08:38 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Taky mě sere,že se hodně členů neobjevilo na jakékoliv akci,ale já bych to netrhal. Kolik je ta faktura??? Po dnešku nahlížím na ten svět úplně jinak. A nevidím důvod vidět v lidech špatnost.Doufámj,že se to zlepší...
Navrhuji poslat cca. 250,-kČ/člen.který chce zaplatit na uhrazení faktury a zbytek se rozpočítá na placené členy a utratit dle uvážení. beer


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: čtv 15. lis 2012 20:30:14 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Faktura je na 1500,-, takze kazdy 250,- je zbytecne mnoho.

Ja ti Greene rozumim, co tu resime, je v podstate cicovina. Ale mam ted spoustu casu, tak bilancuji a premyslim nad letosnim rokem a, alespon mem, nejvetsim konicku - pimbaalu. A tak jsem dosel k nazoru, o ktery jsem se podelil s ostatnimi. Samozrejme jen kvuli tomu, ze me zajima nazor vsech, ktere zajima nazor muj. Ze rovnou nastrelim reseni, to neznamena doktrinu. Jen po zrale uvaze moznost reseni.

Preji Ti hodne sil. Ja bych se asi slozil...

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Faktura za doménu+hosting
 Nový příspěvek Napsal: čtv 15. lis 2012 20:38:58 
Offline

Registrován: čtv 11. srp 2011 17:58:56
Příspěvky: 11
Bydliště: Košice, Praha
Jestli mužu mluvit za sebe, tak pokud mám čas přijet do Prahy, tak určitě dorazim i na PB, jen to bohužel není tak často, navíc mám tenhle rok i státnice, platit příspěvek za fórum nemám problém, ostatní členové spootu jsou a tom asi stejně

_________________
Za hordu život položím!


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz