Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 11:11:13 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Jak tak kolem sebe koukám, tak 95% členů celé NA nejspíš také rekonstruje kvartýr. Proč jsem došel k tomuto závěru? Protože se absolutně nic neděje.

Já se omluvil, že mé aktivity ohledně PB teď nějaký ten měsíc výrazně poklesnou (ne!uhasnou), neboť z důvodu časových, ale i nezanedbatelně finančních, jsem nucen podřídit vše novému bydlení. Už jsem se viděl, kterak fňukám nad společnými akcemi NA, které jsem byl nucen oželet. Ale vono hovno!

Od posledního trenalu, který jsem svolal se prostě absolutně nic neděje. Nikdo není schopen dát dohromady ani řádně předem oznámený a naplánovaný trénink, natož nějakou alespoň menší akci pro celou NA. Jste opravdu hodní a kolegiální, že mi takto nezavdáváte důvodu žárlit a závidět, že se můžete prohánět po lese nebo barácích, zatímco já musím v krásném počasí škrábat omítku a opalovat okna _debil_ A hlavně tvrdit, že žádná akce je lepší než "málo-hadr-kór" akce, je dle mého názoru zcela mylný a zcestný. Protože když se to pojme z jiného úhlu - i blbá akce je alespoň k tréninku dobrá.

Samozřejmě to úzce navzájem souvisí s tím, že spousta lidí je aktivních pouze na "papíře". A tím mám na mysli i čekatele. Lidi prostě odpadávají, to je přirozený jev evoluce. Dovolím si tvrdit, že počet "aktivnějších" členů (neplést s aktivními) je rovno počtu přihlášených lidí na X-Com. Netvrdím že to jsou konkrétně tito přihlášení, trvrdím tento počet.

Proč všechno toto píšu? Protože navrhuji všechny týmy z Nordic Area spojit ne do Skupiny týmů, jak je tomu doposud, ale jednoho týmu jménem samozřejmě Nordic Area. Tento tým by byl rozdělen do skupin dle dosavadních kritérií rozdělení - tedy skupina KeilerBande, skupina Viking Division, skupina Wolverines.....atd. Jediný rozdíl by byl v tom, že bychom po formální stránce byli jeden tým, což ohledně je věc, které jsem alespoň já při všem co jsem dělal, vše podřizoval a hrajeme si na to, ne?

Další z aspektů je, že se podívejte na X-Com a BP na procentuální "využití" přihlášených z týmu. To je bída, co?

Po praktické stránce by vše zůstalo stejné - tedy nášivky a doplňky konkrétní skupiny stále mají smysl, jestli má tým velení, tak se nic nezmění atd....

V neposlední řadě jsem se odhodlal k napsání tohoto, protože SOG Nordic Area, který měl odlišit přítupy lidí, je jak možno vidno totálně mrtvej a všechny plány, stanovy a mnohdy těžce vymýšlené výmysly, zůstaly pouze na papíře a dokonce se ani neví, kde ty papíry jsou. Stejně jako Občanské Sdružení Nordic Area......

Prosím VŠECHNY, které dění v NA zajímá (a tedy navštěvují toto Forum) o vyjádření! Ti co mlčí, budou mlčet i nadále....
Případné dotazy či nejasnosti se obratem pokusím vysvětlit.

_thankyou_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 12:52:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
S naprostou většinou toho, co tu Beetle napsal souhlasím a mluví mi z duše.

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 13:18:45 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Přece jenom jsme v někýmtom týmu,takže vyjádření po poradě se svým týmem.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 13:52:02 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Greene mě zajímají názory všech :) Nepotřebuji globální prohlášení za jednotlivé týmy :) Chtěl bych, aby každý kdo chce, k tomu (zatím beztrestně :D ) něco řekl.... _ay_

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 14:05:22 
Offline

Registrován: pon 15. lis 2010 14:17:09
Příspěvky: 72
Předně, paintball mi nezaplatí hypotéku ani mi neuvaří a nevypere, (proto se někomu můj přístup může jevit jako laksní. S touto skutečností jsem schopen žít) a co se sloučení týká nenám nic proti. Pokud ale zůstane vše stejné, tak nikde nevidím tu onu přidanou hodnotu tohoto počínání.
Vypadáto že se jedná pouze o administrativní krok, který v praxi nebude mít žádný větší účinek.
Proto z mé strany to nevidím jako zásadní, přesto, pokud sloučení provedete máte mojí podporu.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 14:08:50 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
Týmu vděčím, že dělám paint, takže nejprve vyjádření všech ve svém týmu. V sobotu uvidíme. :O _debil_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 14:22:42 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Nikdo se tady Cubo nebaví a nezmiňuje o jakémkoliv Tvém přístupu. Myšlenka příspěvku je ve sjednocení.

Po event. sloučení vše zůstane stejné pouze uvnitř. Zásadní změna bude při pohlížení na Nordic Area jako početně silný tým, který nebude "opticky" rozkouskován a "poslepován" z různých týmů....

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 15:32:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. lis 2010 12:07:10
Příspěvky: 495
Bydliště: Světlá pod Ještědem
Nechci opakovat důvody mího vytížení. Chci hrát paint a chci ho hrát s vámi. Na Xcom jsem se těšil,bohužel... Ke změnám se jako ček.nebudu vyjadřovat.

_________________
Dum Spiro Spero
-------------------
www.podjestedi.info


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 20:03:32 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 25. lis 2010 20:36:11
Příspěvky: 2408
sloučením do jednoho týmu je docela dobrý nápad. Aspoň když pojedem na akce, bude nás opticky víc v jednom týmu.

_________________
dřív nebo později si smrt přijde pro každého, když přišla ke mě, dala mi práci.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 21:36:26 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 20:55:42
Příspěvky: 174
Bydliště: W.G.N.V
V neposlední řadě jsem se odhodlal k napsání tohoto, protože SOG Nordic Area, který měl odlišit přítupy lidí, je jak možno vidno totálně mrtvej a všechny plány, stanovy a mnohdy těžce vymýšlené výmysly, zůstaly pouze na papíře a dokonce se ani neví, kde ty papíry jsou. Stejně jako Občanské Sdružení Nordic Area......

Prosím VŠECHNY, které dění v NA zajímá (a tedy navštěvují toto Forum) o vyjádření! Ti co mlčí, budou mlčet i nadále....
Případné dotazy či nejasnosti se obratem pokusím vysvětlit.

_thankyou_[/quote]

není co a očem

_________________
mistr čr 85 v lezení po stromech
jen dvě věci jsou na tomto světě jisté - smrt a daně


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: čtv 12. kvě 2011 21:45:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
On by to byl v podstatě jen reálný popis toho, jak teď hrajeme. Na akcích vystupujeme jako NA už dnes.
Nicméně bych zase nerad tak úplně trhal týmy a slučoval je do jednoho nového. Ti, co hrát nechodí, hrát tímto nezačnou.
Nebudu ale dělat závěry, je to o další diskuzi... _by_

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 7:56:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Pánové,
já tu teď vnesu pár pochybností. Nejsem si jistý, jestli sloučení do jednoho týmu opravdu vyřeší problémy, které máme a nezůstane pouze v administrativní rovině. Zásadně nejsem proti, ale chci věc pořádně zvážit, než vydám své stanovisko.

KOMUNIKACE
Zásadní problém totiž vidím v špatné komunikaci, která pak dává vzniknout ŠEPTANDÁM, které leckdy prkotinu vyeskalují do megaobřích rozměrů, a ta pak zásadně narušuje vztahy mezi námi.
SKORO VŠICHNI MUSÍME PRACOVAT, a proto je třeba akce plánovat dopředu a ne svolávat tréninky SOGu ze středy na sobotu! Navíc my to mám pořád 80Km na Kirkůk!
Samozřejmě že ad hoc akce jdou ale ne jako výše zmíněné tréninky.

SMĚŘOVÁNÍ
Navazuji na výše uvedené šeptandy. Nejvíc tým rozesírají kecy typu "kam to směřuje.." a podobně. Navíc když dotyční na akce jezdí spíše výjimečně a možná že ani nebudou tyto řádky číst, protože na fórum nemají "čas" chodit a nevím, že by kdy připravili nebo iniciovali nějakou akci!
A není zas takový problém nějakou akci připravit!!! Ono je prostě jednodušší se vézt a remcat a kritizovat...chápu
NIKDO NIKOHO DO NIČEHO NENUTÍ! Ani do military, ani do komínování. Kdo nechce ať na akce co se mu nelíbí nejezdí.
Na druhou stranu, akce, co mají pravidla se 100% respektují. Pak se ale dotyční nesmí divit, že když je nedodrží, hrát nebudou!

VELKÝ TÝM
Opticky velký tým je fajn, ALE KDYŽ JEZDÍ HRÁT PÁR LIDÍ.... To si pak můžeme psát cokoli a jmenovat se jakkoli a stejně to bude o víceméně neformálních skupinkách co prostě jezdí hrát.

Tak to jen tak na začátek...

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 8:08:11 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
To Bobulines: TO je přesně to ,co si myslím. I když nemusím se vším a vždycky souhlasit,tak teď jsi to vystihl.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 8:08:52 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Tantale, jaképak trhání týmů? Kdo je trhá? Tohle je naopak ještě více sdružující akt a to jak zevnitř, tak HLAVNĚ i navenek.

A rozhodně to není nic ve formě "popohánědla" pro nehrající jedice. Ti poté například mě naopak budou zajímat ještě méně.

Jsem přesvědčen, že se doposud diskutovalo o všemožném i nemožném, ale kolik se z toho realizovalo? Jen zapátrej v paměti. Plány, které jsem slyšel a účastnil se diskuse, by vydaly na pěknou knížečku, kterou ovšem není radno číst navečer, protože by pak člověk pln adrenalinu a odhodlání neusnul. Ale bylo to z drtivé většiny jen plýtvání silami, časem a prostředky, protože zůstalo u kafrání a zakafralo se to do ztracena.

Kdybych se !například! už před dvěma léty už nenasral, tak jsem přesvědčen, že bychom dneska kafrali pod úplně jinou freehosting-doménou.
Kdybych se nenasral před rokem, tak není ani toto Forum. VŠÍMEJTE SI, ŽE TO NENÍ ANI PRO MNE ANI PRO WGNV, ALE PRO NORDIC AREA!!!
A tak je to skoro se vším. Chci vlajku o které se diskutovalo už před dvěma léty?? Fajn, holt se budu muset jen kvůli tomu naučit pracovat s vektorovou grafiku, přemalovat logo NA (TADY JE DALŠÍ DŮVOD spojení do jednoho týmu), poslat návrhy a vybrat z nabídek výrobců. Fox nabízel možnost výroby z různé kvality vlajkoviny. Bobull má taky výrobce. Půl roku jsem třem na sobě nezávislým lidem, jenž mají zkušenosti s vektorovou grafikou, připomínal, aby zbastlili logo, že zbytek klidně zařídím.
Po roce jsem si už připadal jako idiot a došel k přesvědčení, že jsem asi jedinej kdo vlajku chce. A takhle můžu pokračovat.......

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 8:10:52 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Bobull a Green:

To co popisuješ, vzniklo za stávajícího stavu.

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz