Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 8:12:50 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Bobull: Opticky velký tým je fajn, ALE KDYŽ JEZDÍ HRÁT PÁR LIDÍ.... To si pak můžeme psát cokoli a jmenovat se jakkoli a stejně to bude o víceméně neformálních skupinkách co prostě jezdí hrát.

A co s tím chceš jako dělat? VŠECHNO JE FORMÁLNĚ LEPŠÍ NEŽ STÁVAJÍCÍ STAV!

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 8:50:13 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Chtěl bych se vrátit zpět k původní myšlence. A toť je sjednocení týmů do jednoho týmu o různých skupinách.

Chtěl bych vědět důvody, čím by to mohlo ublížit a nebýt ku prospěchu věci. Nikdy jsem netvrdil, že to může vyřešit nějaké problémy. Ty se nevyřeší samy. Problémy vytvářejí mezilidské vztahy, a jen lidé si je musí vyřešit mezi sebou. Nehledejte v tomto něco víc, než je spojení týmů. Zatím to očividně pochopil jen Mula. Ostatní v tom hledají nějaký háček.....

Nechci se bavit o něčí docházce, ta s tímto počinem až tak nesouvisí. Hlavně absurdní je to, že se ohledně docházky ozvou zrovna ti, na které jsem při nějaké výtce ani nevzpoměl a z mého pohledu s ní nemají problémy. Asi to bude tím, že ty co mám na mysli na toto Forum ještě ani třebas nezavítali.....

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 9:15:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Abych to tedy ještě upřesnil:
Nasranej je Beetle (možná jen občas) a Já taky. A jsem navíc ještě ukřivděnej. Odznáčková aféra mi vzala většinu nadšení a chuti dělat ze sebe kreténa, o kterém jsou pochyby jestli náhodou nezpronevěřil dvě stě korun, který si narazil na cenu od výrobce.
To že to vymyslel, zařídil, vytelefonoval a vyzvedl a zasponzoroval je úplně jedno...

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 9:18:52 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
Spojení týmů jsem kdysi preferoval i já. Teď váhám. Z principu neodmítám!
Motivem je to že jako tým, ikdyž menší si můžeme věci dělat po svém. Proto přemítám, co nám TEĎ počin sloučení přinese a co vše bude třeba nastavit aby to fungovalo.

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 9:59:53 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Nic se interně nezmění, když nebudeme chtít. Je to jen "dres", podle kterého nás ostatní lehce indentifikují....

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 10:00:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Bobull píše:
Spojení týmů jsem kdysi preferoval i já. Teď váhám. Z principu neodmítám!
Motivem je to že jako tým, ikdyž menší si můžeme věci dělat po svém. Proto přemítám, co nám TEĎ počin sloučení přinese a co vše bude třeba nastavit aby to fungovalo.


Pod tohle se můžu podepsat!

Beetle píše:
Chtěl bych se vrátit zpět k původní myšlence. A toť je sjednocení týmů do jednoho týmu o různých skupinách.


Dušane, stav většiny týmů z military paintballu je přesně takový jako u nás tj. všichni bojují s nedostatkem lidí, času příp. chuti. Rozumím Tvému nápadu, ale abych byl přesný tak nerozumím, co se tu teď snažíme vyřešit.
Máme snad problém, že bychom někde nemohli hrát, protože jsme roztříštění? Nemáme, stejně nás většina MP komunity bere jako ty z Nordic Area.
Znamená fakt, že bychom se sloučili ze skupiny do jednoho týmu nějakou výhodu ve větší angažovanosti členů? Neznamená, protože ti z nás, co jsou aktivní budou aktivní i nadále a totéž platí o neaktivních lidech.

Osobně nejsem proti vytvoření jednoho týmu NA s podskupinami tak, jak jsi psal, ale proč to děláme? Napadá mě zatím jen jeden rozumný důvod - pozvánky na uzavřené akce jsou limitovány počtem týmů, takto bychom se vyhnuli problémům s pozvánkou všech z NA. Další dotaz, jak budeme vybírat, kdo bude členem společného týmu a kdo ne? Chceš prostě jen nakopírovat skupiny pod "tým NA" tak, jak jsou teď? Pak budeme mít sice velmi početný tým, ale jezdit budeme opět ve stejném počtu, co teď...

PS: nikdo Ti nechce brát zásluhy na hostingu a fóru, nevím, kde jsi to v mém příspěvku vyčetl _bk_

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 10:48:26 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Já si Tantale nejsem tak úplně jist, zda-li je na nás takto nahlíženo ze všech stran. Pamatuji si dva nebo tři případy v minulém (nebo už v tomto? :) roce, kdy nás pořadatel na férovku roztrhnul, protože z WGNV jsem např. jel jen já, za Vikingy Green, a za Keilerbande jeli dva. Normálně bez jakýchkoliv skrupulí nás postavili 2 Vs 2 proti sobě. Proč? Protože se jim to prostě početně hodilo a přeci nebudou trhat půlku třebas čtyřčlenného týmu. Ale skupinu tří týmu po jednom + jednom + dvou lidech - proč ne, že? Nepatřím mezi ty, jenž organizátorům kecám do pravidel, že to stojí za hovno. Prostě když na tu akci chci jet, tak je bezeslov respektuji.

Ano, argument ohledně limitu pozvaných týmů - to je taky na místě. Tak mě napadá, že poslední a mezitýmový problém (který zatím pěkně bublá v papiňáku s ucpaným odfukovým ventilem) vyvstal přesně z těchto důvodů.

A ano, prakticky bych si představoval stávající týmy "nakopírovat" pod jednu hlavičku týmu. Sám si představ či vzpomeň, kterak nahlížíš na přihlášené týmy na nějakou akci, kde máš třeba 12 a více lidí z jednoho týmu. Nemůžu si pomoci, ale u mě ten tým už jen tímto budí jistý druh respektu. Narozdíl od poslepovance 1+2+1+3.....

Nenavrhuji univerzální řešení mezilidských vztahů, navrhuji pouze něco, co nemůže ublížit a co má dle mého úsudku smysl - narozdíl od stávající situace.

A ohledně hostingu atd. to nepatřilo proti Tobě ani proti nikomu jinému :) To byla jen další kostička do skládačky....

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 12:24:04 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 7:13:04
Příspěvky: 726
A jaký tedy zvolit postup integrace?

_________________
Gen. ve výsl. BOBULL, 17 druhů maskáčů, Tippmann Phenom - AK 47, TPX a spousty dalších krámů...


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 12:37:16 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. bře 2011 14:01:42
Příspěvky: 28
Jakožto poměrně poctivý čtenář fóra se na základě apelu Beetla také pokusím něco plácnout.

Cítím, že Beetle má potřebu vystupovat na venek jako silná autoritativní skupina. Je jasné, že pocit roztříštěnosti na dílčí kusy působí na okolní týmy jaksi psychlogicky měkoučce, nerozhodně, nekoordinovaně. Určitě by větší respekt budil jednotný název pro větší skupinu, úplně podobně jako v ozbrojených složkách. Co budí větší respekt? Četa nebo brigáda či divize? S tímto naprosto souhlasím.

Další výhoda, která z toho přímo plyne, jsou ty "proklaté" pozvánky na limitované či uzavřené akce. (Nelze si nevšimnout debaty typu "...kteří byli pozváni? ...kde to je, my tam nemáme přístup...atd".) A zároveň to znemožní organizátorům rozhazování vašich menších skupinek do cizích početnějších týmů.

Nemyslím, že by to mělo nějaký zásadní vliv na vnitřní členění či organizaci NA. Jak říká Beetle, jedná se o DRES.


A teď trošku OFFTOPIC:
A co se týče aktivity členů, to si musí každej sáhnout do svědomí.
Evidentně poměr těch aktivních a řekněme pasivních vždycky bude plus mínus koloběžka zhruba nastejno.

Rozhodně bych se nepouštěl do debat typu "jestli to má vůbec budoucnost?" a že to stagnuje atd. KAZÍ TO MORÁLKU!!!
Jste, co se týče velení, výbavy a zkušeností, dokonce i organizovanosti, dost slušně na úrovni.
Takže než debaty téměř na úrovni existence, bych existenci řešil spíše náborem. Pánové myslím, že potřebujete mladou krev a jako každá armáda hlavně kusy!
Pak totiž při trenálech nemusíte kyselit, že zas ten či onen se neukázal a že vás bylo málo a zas jde morálka dolů.

PS: Uff to jsem se rozkecal. Omluva těm, co jsem nasr*l a tomu, kdo usnul :)

_________________
Tipmann Pro/Carbine, 18" Milsig Marksman, ripclip, kolimec... taky T9.1 Ranger a zase kolimec, bombičky, prašifky... taky ňáký maskáče, wječná chuť na pifko a ták....


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 13:06:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 16:40:42
Příspěvky: 740
Bydliště: Liberec
Bobull píše:
A jaký tedy zvolit postup integrace?


To nebude těžké, pokud se domluvíme, že do toho půjdeme všichni, pak jednoduše vytvoříme nový tým NA, rozdělíme na podskupiny dle názvu týmů, následně rozpustíme naše týmy na MP a nasypeme je do nového supertýmu _by_

Akorát nevím, kdo pak bude vyjednávat za tým NA? Ambice mělo vždy několik lidí.
Kdo bude případně na uzavřených akcích týmu NA velet, když má každý tým v součesnosti svého velitele.

Jsou to možná drobnosti, ale na drobnostech to vždycky začalo... spekulace, vymýšlení píč...n.

_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, komplet cyclon upgrade, multicam, air
http://nordicarea.cz


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 13:30:43 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
Tatanka přesně setřídil a vyfiltroval jádro pudla mých myšlenek. Díky!

Tantal:
Technická stránka je prkotina, to se shodneme.

Jestli by někdo měl předsedat celé NA - já myslím že ne. Každý tým má svého člověka - jako doposud, který je považován za velícího, či který udává směr.
Na akcích se snad dokážeme dohodnout kdo bude velet ne? A jestli se neshodneme (stalo se to už? :) ) tak to vyřeší souboj s noži.... ale já za sebe velice rád tuto "čest" přenechám jiným, protože abych 3/4 hry jen békal do vysílačky někde na kopci - jestli o to někdo stojí, tak prosím _at_

Nebo druhá možnost - volba "představitele" Nordic Area bude na volební období třebas 1/2 roku (nebo jiného období), ale já se zatím přikláním v první variantě, protože takto to je doposud a neshledávám důvod to měnit.

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 14:33:12 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
No nejde prostě pro některé akce být uváděn, jako NA TÝM a na některé pouze jako vlastní tým.Jako třeba teď na BP 2011. Jsme v týmu Wolverinů a nadále i v týmu Vokingů. Že budu jednou GreenPop a pak GreenPop W, nebo GreenPop NA, na to s.re pejsek.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 14:35:19 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: ned 14. lis 2010 13:05:07
Příspěvky: 4612
Bydliště: Prágl
To nemůžeš myslet vážně! _at_
Očividně jsi nepochopil o čem tu celou dobu byla řeč.....

_________________
....věčný remcal a Gagarinův bratr.... _ei_


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 14:51:59 
Offline

Registrován: úte 29. bře 2011 19:58:44
Příspěvky: 110
Trochu se pokusím vnést do toho i pohled z venku (jestli o to teda stojíte, jinak to zase urychleně smáznu)
Chápu Beetla a jeho připomínky protože s něčím takovým se čas od času také potýkám, ale největší problém pro ostatní hráče a hlavně pořadatele je vaše momentální (možná jen optická) roztříštěnost. Nikdo z organizátorů a ani z velení případné armády složené pro danou akci nestojí o uskupení (byť sehrané) které nemá stabilní velení a výraznou vůdčí osobnost. Takovéto armády zde již byly a díky choutkám týmů vystupovat občas jako individuality a řešit si některé problémy jen na týmové úrovni se téměř všechny rozpadly. Zatím se jeví jako východisko velký tým s jasnou a pevnou strukturou velení, kde klidně můžou být pak menší skupinky které bývali původními týmy. Ale pokud chcete na hrách a navenek vystupovat jako solidní partner pro ostatní funkční týmy v podobě NA, tak musíte mít i svého silného a "neměnného" zástupce (velitele), který bude rovnocenným partnerem těm ostatním velitelům. (tím by se pak mohlo vyřešit i mnoho potíží, které momentálně asi řešíte)
Bohužel ve vašem případě je trochu problém, že jste složeni z týmů, které mají k sobě dost daleko a tím si vaše společné soužití a hraní žádá mnohem víc obětí než když by jste se dali dohromady na jednom place jako třeba my TT.
Držím vám palce ať už to dopadne jakkoliv.


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Budoucnost NA
 Nový příspěvek Napsal: pát 13. kvě 2011 14:55:14 
Offline
Sponzor Fora
Sponzor Fora
Uživatelský avatar

Registrován: pon 15. lis 2010 14:56:34
Příspěvky: 2032
Bydliště: The City of Český Brod
No nečetl jsem si všechno. Nebyl jaksi v práci na to čas. To víš,práce.
Byla to jedna z alternativ,jak by se nestávalo, že se budeme trhat a nedej bože hrát proti sobě.
Na druhou stranu, stejně bude chodit pouze ten, kdo bude mít zájem. A já zájem mám. Takže buď v klidu a šetři se na protívníky. Zítra to proberem.


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Obsah fóra » Nordic Area » Ostatní


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

 
 

 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Český překlad – phpBB.cz